Що важливо враховувати при менопаузі?

Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.

Що важливо враховувати при менопаузі?

Менопауза природний процес в організмі, пов'язаний зі зниженням кількості гормонів естроген, тестостерон і прогестерон, які виробляються організмом. Коливання гормонального фону супроводжуються цілою низкою фізіологічних і фізичних змін. Вони залишають відбиток на зовнішності жінки, впливають на її загальне самопочуття і настрій.Чому відбувається коливання у вазі.

Зайва вага після 40 років з'являється через вплив двох чинників уповільнення обміну речовин і низької фізичної активності. Перше відбувається через те, що зменшується кількість естрогену в крові гормону, який контролює обмін жирів і вуглеводів в організмі. А друге може бути обумовлено способом життя жінки. Також на збільшення ваги впливають харчові звички та раціон.

Яким має бути харчування при менопаузі?

Раціон під час менопаузи повинен бути повноцінним і збалансованим. Під час гормональної перебудови не варто використовувати суворі дієти, які обмежують вживання якихось продуктів, по типу дієт або тривалих детоксів. Організм від цього може тільки сильніше постраждати. Важливо збалансувати існуючий раціон, щоб полегшити та прискорити обмінні процеси, які з природних причин сповільнюються.

Основне завдання під час складання раціону — організм повинен отримувати всі корисні речовини, без надлишку калорій. Рекомендується знизити кількість продуктів, які містять насичені жири, за типом промислових напівфабрикатів, соусів і здоби. Готові до вживання продукти на кшталт готових сніданків, розчинних каш слід замінити на традиційні каші з круп, супи. Продукти з високим вмістом цукру треба по можливості замінити на аналогічні, тільки без цукру. Крім цього, рекомендується продукти менше піддавати термічній обробці або використовувати замість обсмажування запікання в духовці, тушкування під кришкою.

Багато дієтологів рекомендують замінити м'ясні страви на рибні, з рибою організм отримує жирні поліненасичені кислоти та мінерали, необхідні для належного функціонування всього організму. Слід збільшити кількість споживаних горіхів і ягід, овочів і фруктів в раціоні. Вони наситять організм необхідними мінералами та вітамінами, допоможуть збалансувати обмінні процеси, не збільшуючи навантаження.

Крім цього, можна почати прийом полівітамінів, що знизить частоту і глибину неприємних симптомів, які часто виявляються під час менопаузи слабкість, підвищену стомлюваність, запаморочення і приливи жару. Тільки попередньо треба проконсультуватися з лікарем, який порадить відповідний варіант.

В цілому, режим харчування слід побудувати, дотримуючись таких правил: регулярний і частий прийом їжі невеликими порціями. Вибір максимально натуральних продуктів з мінімальною промисловою обробкою. Зниження калорійності споживаних страв. Прийом полівітамінних препаратів та препаратів, які містять в собі рослинні аналоги гормонів.

Що важливо враховувати при менопаузі?

Також в цей період важливо підтримувати організм жінки. І стежити, щоб вона отримувала щодня необхідну кількість елементів і вітамінів.

Фіточай "Фемофіт жіночі трави №2" лінійки "Organic Herbs" - натуральний чай, створений з рослинної сировини, який успішно застосовують при захворюваннях жіночої статевої сфери, а також для профілактики таких захворювань.

Створює оптимальні дієтологічні умови для покращення функціонування репродуктивної системи. Головна перевага — всебічний вплив на всю сечостатеву систему, оскільки запальні процеси не проходять локально. Біологічно активні речовини здатні продовжити жінці молодість, затримати настання клімаксу, допомагають впоратися з порушеннями та запаленнями внутрішніх репродуктивних органів. Сприяють підтримці імунітету, збільшення функціональної активності матки та придатків, покращують роботу репродуктивної системи в цілому, допомагають впоратися з порушеннями менструального циклу. Володіє відмінними імунними та адаптогенними властивості для відновлення організму. Жіночі хвороби відступають перед такими сильними народними засобами, як борова матка і червона щітка.

Краплі "ФЕМОФІТ ЖІНОЧІ ТРАВИ" лінійки "Organic Herbs" — натуральний продукт, створений з рослинної сировини, який успішно застосовують при захворюваннях жіночої статевої сфери, а також для профілактики таких захворювань.

Створює оптимальні дієтологічні умови для покращення функціонування репродуктивної системи, має м'який заспокійливий ефект. Містить всі необхідні компоненти, які допоможуть поліпшити стан жіночого організму в період хвороби (цистит, запальні процеси в органах малого таза), а також допоможе підтримувати себе в хорошій формі постійно. Може використовуватися і як профілактичний засіб проти жіночих хвороб протягом необмеженого часу. Збереження здоров'я і продовження молодості важливо не тільки для репродуктивної системи жінки, а і її краси в цілому (стану шкіри, волосся, фігури). Поняття молодості жінки невіддільно пов'язане з гормональним циклом і здоров'ям репродуктивної системи. Краплі "ФЕМОФІТ ЖІНОЧІ ТРАВИ №2" — комплексний підхід до проблем краси та здоров'я.

Обговорення


Новий коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре