Рани загоюються, а рубці залишаються. Корекція рубців

Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.

Рани загоюються, а рубці залишаються. Корекція рубців

Немає жодної людини на Землі, яка б не знала, що таке рубці. Починаючи з дитячого віку, в момент нашого знайомства із зовнішнім світом, відкриттям нових горизонтів і початком фізичної активності, неминучі травми, які так чи інакше ведуть до рубцювання. Цей процес забезпечує швидке і якісне закриття дефектів, перешкоджаючи порушення функції органу, поширення запалення і приєднання інфекції.

Рубець (cicatrix) або шрам — це сполучна тканина, яка виникла внаслідок регенерації тканин після пошкодження або запалення. При пошкодженнях шкіри відновлення відбувається за рахунок найбільш активного — базального шару епідермісу. При глибших пошкодженнях запускається процес рубцювання.

Рубцева тканина складається з колагену, відрізняється від навколишньої шкіри: вона менш еластична, більш схильна до ультрафіолетового випромінювання, в ній не відновлюються потові, сальні та волосяні фолікули. За об'ємом утворення тканин, виділяють три форми нормальних рубців:

  • атрофічні — в'ялі рубці, які знаходяться нижче навколишніх тканин;
  • нормотрофічні — плоскі рубці, які не змінюють рельєф шкіри;
  • гіпертрофічні — рубці рожевого кольору, які видніються над поверхнею шкіри;
  • келоїдні — пружні рубці з нерівною поверхнею.

Для кожного виду характерні певні особливості, локалізація, причини їх формування. Попри відсутність патологічних змін, вони можуть викликати естетичні дефекти, тому існують методи їх корекції. Досить ефективними вважаються апаратні та ін'єкційні методики, але всі вони мають строгі показання та протипоказання, і не завжди доступні. Тому в домашньому догляді за рубцем необхідно використовувати спеціальні гелі.

Для згладжування і зменшення келоїдних утворень рекомендується використовувати гель «Келокод». Він є ремодулюючим засобом, дія якого спрямована на корекцію наявних рубців і запобігання формуванню гіпертрофічних і келоїдних рубців.

Гель «Стопдемодекс Фініш контроль» зменшить видимі наслідки після акне і демодекса: атрофічні та гіпертрофічні рубці, застійні плями, гіперпігментація. Застосування препарату протягом 1-1,5 місяця нормалізує кератинізацію, пігментацію і вирівнює мікрорельєф шкіри.

Гель «Реаніматор Ультравідновлюючий» сприяє ремоделюванню рубців, а також відновленню шкіри після проведення дерматокосметологічних процедур. Висока біологічна активність гелю обумовлена ​​синергічною дією комплексу полісахаридів (бета глюкан, карбоксиметил бета-глюкан магнію, дріжджові полісахариди) і соку алое вера. Завдяки піроктон оламін і цитрату срібла пригнічується ріст патогенної мікрофлори, а гіалуронова кислота і МСМ стимулюють регенерацію тканин і сприяють зменшенню рубців.

Пам'ятайте про те, що починати корекцію рубця необхідно якомога раніше, оскільки на пізніх стадіях усунути ці видимі дефекти шкіри буде набагато складніше.

Обговорення


Новий коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре