Аромаспреї

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
 • Аромат
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
 • Бренди
  0
  0
 • Виробники
  0
  0

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Нюх є найдавнішим з почуттів і відіграє величезну роль в житті людини. Нюхові рецептори допомагають визначити якість продуктів харчування, стан навколишнього середовища, відчувати позитивні або негативні емоції. Аромат може бути пов'язаний з важливим спогадом або приємною подією в житті.

Отримавши певну інформацію про запах, людський мозок оцінює його з точки зору небезпеки та емоційної пам'яті. За допомогою вдихання ароматичні молекули взаємодіють з рецепторними білками мембранних війок нюхових нейронів, що покривають носову порожнину, і формують електричний імпульс, який передається в головний мозок, змушуючи нас затиснути ніс і відійти в сторону або, навпаки, розслабитися та отримати задоволення.

Вплив ароматів на організм людини є основою популярного спрямування в альтернативній медицині - ароматерапії, а також використовується в повсякденному житті для швидкої зміни якості навколишнього повітря за допомогою аромаламп, аромадифузорів та аромаспреїв.

Аромаспреї - особливості застосування

Найчастіше даний варіант ароматизації використовується в наступних випадках:

 • на кухні: для усунення запаху гару
 • в шафах: для освіження постільної та нижньої білизни
 • в приміщенні: для нейтралізації запахів домашніх тварин
 • в санвузлах: для створення приємної атмосфери.

Ароматичний спрей застосовують для поліпшення повітря в офісах і залах очікування, надання певної атмосфери в магазинах, а також для створення приємного затишку в будинку.

Користуватися аромаспреєм дуже просто: досить розпорошити засіб в повітрі та приміщення практично миттєво наповнюється пахощами. Часто спрей має розпилювач з дозатором, що дозволяє наситити простір певною кількістю аромату. Для створення унікальної ароматичної композиції можна одночасно використовувати кілька аромаспреїв. Для ароматизації приміщень не потрібно нагрівати ефірні олії, що усуває пожежонебезпечний фактор і дозволяє зберегти цілющі властивості використовуваних речовин.

Аромаспреї

Перевага використання аромаспрея

Ароматичні спреї на основі природних компонентів, на відміну від звичайних синтетичних освіжувачів, не містять шкідливих консервантів і барвників, створені з 100% натуральних ефірних олій, тому абсолютно безпечні для здоров'я (за винятком випадків алергії на запахи деяких рослин). Правильно підібрані аромати очищають і дезінфікують повітря, а також надають на організм людини позитивний терапевтичний ефект, допомагаючи активізувати роботу головного мозку, поліпшити настрій. Спреї для будинку це відмінний спосіб позбутися від неприємного запаху, подарувавши вашому житлу тепло і затишок. Ароматизаторний блок можна змінювати в залежності від свого настрою і потреб.

Купити аромаолії недорого Київ і Україна

Аромаспрей пшикалки або розчин можна замовити з доставкою в інтернет-магазині Фітомаркет. У нас вигідна ціна на ефірні олії та спреї для будинку, а також великий асортимент різних засобів. Оформити замовлення допоможуть наші консультанти, ви також можете самі оформити заявку на сайті.

Читати далі