Здорове харчування

Акції
ColonWell Здоровий кишечник та схуднення 400 г
-30%
Ceralin® Forte Metagenics (Цералін Форте) 90 капсул
-20%
Collagenics® Metagenics (Коладженікс) 60 таблеток
-10%
 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
 • Кількість
  0


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Здорове харчування.

Здорове харчування – це харчування, яке забезпечує зростання, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє зміцненню її здоров'я та профілактиці захворювань.

Дотримання правил здорового харчування в поєднанні з регулярними фізичними вправами скорочує ризик хронічних захворювань і розладів, таких як ожиріння, захворювання серцево-судинної системи, діабет, підвищений тиск і рак.

Сучасна наука проводить численні дослідження, щоб оптимізувати раціон харчування для профілактики основних хронічних захворювань.

Першим повномасштабним дослідженням, яке підтвердило, що здорове харчування може значно знизити проблеми з серцево-судинними захворюваннями, ожирінням і діабетом, став проєкт "Північна Карелія", проведення якого стартувало в Фінляндії в 1973 році. За 35 років у населення області Північної Карелії смертність від серцево-судинних захворювань знизилася в 7 разів. Цей результат ліг в основу загальноєвропейської Стратегії з охорони здоров'я 2020.

Рекомендації по здоровому харчуванню.

Зрозуміло, склад ідеального раціону людини залежить від роду діяльності, способу життя і місця проживання, проте існують деякі універсальні поради, які розробляються закладами охорони:

 • Уважно стежити за калорійністю продуктів і масою тіла. Так Державний науково-дослідний центр профілактичної медицини (ГНІЦПМ) рекомендує зниження надмірної ваги при показнику Індексу маси тіла більшому, ніж 27 кг/м².
 • Обмежувати отримання енергії з жирів. Насичені жири (тваринні, тверді рослинні жири) – повинні складати до 1/3 споживаних жирів, інші 2/3 жирів повинні бути ненасиченими, рідкими жирами. При вживанні молока і молочних продуктів слід віддавати перевагу продуктам зі зниженою жирністю. Намагайтеся не вживати їжу, що містить трансжирні кислоти.
 • Прагнути до збільшення частини фруктів, овочів, цілісних зерен, бобових і горіхів в щоденному раціоні. Саме з цієї їжі слід отримувати 50-60% всієї енергії.
 • Приблизно третина хліба, круп, борошна в раціоні повинні становити продукти, збагачені мікронутрієнтами.
 • Обмежувати вживання простих вуглеводів (цукру, меду, солодких газованих напоїв) – не більше 30-40 г на добу.
 • Обмежувати вживання кухонної солі та вживати тільки йодовану сіль.
 • Намагатися забезпечувати організм вітамінами в фізіологічних кількостях, в тому числі антиоксидантами (вітаміни А, С, Е), фолієвою кислотою. У разі, якщо ваш раціон не включає достатню кількість вітамінів з їжі, можна періодично приймати полівітаміни та додатково вітамін D.
 • Консультуватися з лікарем на теми дієт, довіряти тільки харчуванню, яке було розроблено авторитетними установами охорони здоров'я.

Купити товари для здорового харчування за найвигіднішою ціною з доставкою по Києву та Україні й отримати безкоштовну консультацію провізора Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі