Лікувальні трави та насіння

 • Ціна
  грн - грн
 • Статус наявності
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 287 (всього 14 сторінок)

Лікарські рослини споконвіку були на службі у людства. Коли більшість ліків ще не були винайдені, люди відмінно лікувалися виключно відварами, настоями, витяжками з рослин. Травники - лікарі, які добре знаються на користь тієї чи іншої трави, були дуже шанованими в суспільстві. Вони вважали, що природа сама піклується про все живе на землі та має зцілення від будь-якої хвороби, необхідно тільки знайти його. Збори трав стали захопливим заняттям, яким могли займатися тільки вчені люди, що мають для цього достатньо знань. Сировина ретельно оброблялася і висушувалося або екстрагувати про запас. Такі заготовляння широко використовувалися знахарками для зцілення від будь-якої недуги.

Шляхом вікового відбору з'являлися найбільш ефективні лікувальні збори трав, які лягли в основу традиційної народної медицини. Попри те, що сьогодні в будь-якій аптеці представлена ​​величезна кількість різноманітних медичних препаратів, лікування травами та насінням залишається актуальним. Це пов'язано з високою ефективністю, безпекою та доступністю використання природних засобів.

Лікувальні трави - зціли себе сам

Рецепти для лікування різних захворювань передаються з покоління в покоління, їх можна знайти в спеціальних книгах, журналах, газетах, а сьогодні й в мережі. Практично в кожному будинку напевно знайдеться алое на підвіконні та сушені трави серед чаю. Так популярні рослини для заварювання це суха ромашка, меліса, календула, липовий цвіт, звіробій або шавлія. Траволікування стає все більш популярним ще й з фінансової точки зору, оскільки ліки офіційної медицини постійно дорожчають. Трави використовують для внутрішнього і зовнішнього застосування. Настої та відвари з рослинної сировини ефективні для лікування різних захворювань. Дуже популярними є також трав'яні ванни та компреси. Лікарські трави здатні м'яко та ефективно знімати гострі моменти хвороби, а також виліковувати хронічні захворювання і підтримувати організм в тонусі. Популярні трави і їх використання:

 • для зміцнення серцево-судинної системи застосовують пустирник, глід, мелісу, любисток, деревій, звіробій
 • противірусним ефектом володіють аїр, береза, материнка, меліса, ялівець, полин, ромашка, евкаліпт
 • при хворобах шлунка використовують ромашку, софора, чорницю, калган, полин, м'яту, деревій, шавлію
 • проти безсоння і як заспокійливий засіб приймають препарати з м'яти, меліси, материнки, хмелю, кореня валеріани
 • підвищити імунітет можна за допомогою женьшеню, елеутерококу, шипшини, кульбаби, калини, суниці, цикорію.
Лікувальні трави та насіння

Фітосбори: користь і шкода

Якщо не знаєте, що купити в аптеці, вибирайте трав'яний збір. Це відібрані фахівцями трави, які вже розсортовані по призначеннях. Готовий збір трав для печінки значно полегшить вам задачу і допоможе швидко прийти в норму. Однак потрібно пам'ятати, як і будь-які ліки, при неправильному використанні трави можуть, в кращому випадку, не подіяти, а в гіршому, навіть нашкодити. Для того, щоб настій або відвар дійсно приніс користь, необхідно строго слідувати рецептурою, використовувати препарат за призначенням, дотримуватися термінів прийому та рекомендації щодо способу життя, робити перерви в курсах. Так, популярні трави для очищення організму можуть спровокувати блювоту або пронос, якщо вживати їх неконтрольовано. Крім того, потрібно мати на увазі, що деякі трави та насіння можуть викликати у людини алергічну реакцію, тому перед прийомом бажано провести алергопробу на рослину.

Лікарські трави ціна Київ

В інтернет-магазині Fitomarket пропонується лікарська трава для будь-якого випадку, зручно розсортована по категоріям. Ви можете замовити добавку для підтримки свого організму, спираючись на провідні досягнення нутрицевтики, адже більшість наших БАДів містять рослинні компоненти. Ми доставляємо товар за кілька днів, а регіон нашої поштової доставки це не тільки Україна, але також інші країни СНД.

Читати далі