Спортивне харчування

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
  0
  0
 • Мікроелементи
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Окремі вітаміни
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Кількість
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0


Показано з 1 по 21 із 1363 (всього 65 сторінок)

Спортивне харчування – це універсальні концентрати, які заміняють звичні нам продукти. Основна перевага: вони легкі та зручні у вживанні. Їжа є єдиним джерелом енергії для підтримки працездатності нашого організму, а активний спосіб життя, так само як і заняття спортом, передбачає високий рівень енерговитрат протягом дня. Щоб заповнити ці втрати дуже важливо ретельно стежити за своїм раціоном.

Плюси спортивного харчування:

 • наявність в раціоні повного вітамінно-мінерального комплексу;
 • необхідне співвідношення білків, жирів і вуглеводів;
 • зменшення витрат часу на приготування їжі;
 • зручність вживання порційних продуктів.
Яке спортивне харчування можна включити у свій раціон?

Амінокислоти – будівельні частинки білка в організмі, які зміцнюють м'язову тканину, сприяють нарощуванню маси й природному процесу схуднення. Також амінні групи зменшують почуття голоду та усувають м'язові болі після інтенсивних тренувань.

Батончики – компактний перекус, який забезпечує необхідний набір корисних речовин для організму. Підходить для людей, що віддають перевагу активному способу життя, спортсменів і фітнес-тренерів. Сприяє збільшенню м'язової маси, як і інші спортивні добавки.

Вітаміни та вітамінно-мінеральні комплекси – спеціальні добавки для людей, що займаються спортом і фітнесом. Складаються з амінокислот, травних ензимів, рослинних екстрактів й інших важливих речовин. Організм спортсменів під час тренувань піддається підвищеним навантаженням, тому йому необхідна посилена вітамінно-мінеральна підтримка. Комплекси відмінно регулюють синтез білків, гормонів та ферментів, нормалізують обмін речовин і забезпечують підтримку та покращення імунітету.

Жироспалювачі (Ліпотропні комплекси) – харчова добавка, яка знищує жирові клітини й сприяє швидкому зниженню маси тіла. Розщеплення молекул жиру в вільну енергію дозволяє позбавитися від нього в найкоротший термін. Дія цих препаратів особливо ефективна при поєднанні їх з тренуваннями та правильним харчуванням.

Креатиновмісні препарати – засновані на амінокислоті креатині, яка допомагає організму виділяти більшу кількість енергії й зміцнює м'язи. Безпечний компонент для збільшення сили, витривалості та нарощування м'язової маси організму.

Мінеральні комплекси набори з основних речовин, необхідних організму для здоров'я й сили. Фізичне навантаження означає, що ми інтенсивно використовуємо весь функціонал організму, тому його органи та системи потрібно зміцнювати в процесі набору м'язової маси.

Спеціальні добавки, протеїни, гейнери – все те, що може знадобитися вам для точкового впливу на різні системи організму. Заповнити енергетичні запаси за допомогою спеціальних коктейлів і збалансувати щоденний раціон. Білкові та протеїнові добавки відмінно підходять для тренувань, нарощування маси або сушіння.

Протеїн – натуральний продукт, який отримують з молочної сироватки або ж казеїну методом фільтрації та концентрації. Таким чином, спортивне харчування не є "хімією", яка штучним шляхом допомагає наростити м'язи.
Шейкери – спеціальне обладнання для вживання добавок. У шейкері зручно змішувати та брати з собою протеїни, комплекси або інше спортивне харчування.
Енергетичні стимулятори – дозволяють тимчасово збільшити запас енергії в організмі та підходять для інтенсивних тренувань або довгих походів, де важливо завжди знаходитися в тонусі.

Яке спортивне харчування варто купити в Києві та Україні

Ми надаємо широкий вибір спортивного харчування для набору маси та схуднення в Києві. Працюємо по всій Україні, відправляючи наші замовлення в будь-який куточок. Ви можете придбати різні види харчування та добавок, які широко представлені в нашому інтернет-магазині. На «Фітомаркеті» можна купити продукти спортивного харчування у вигляді таблеток, капсул, ампул, порошків протеїну і батончиків. Придбати спортивне харчування з доставкою по Києву та Україні ви можете буквально в декілька кліків, щоб відразу ж приступити до тренувань.

Великим попитом серед наших покупців користується продукція Вансітон (Vansiton), АНС Перфоменс (ANS Performance), Нутренд і Євро Плюс, бо вони славляться не тільки високою якістю, а й максимальною ефективністю.


Подбайте про своє здорове і гарне тіло вже зараз!

Читати далі