Товари для дітей та мам

Акції

Товари для дітей і мам - це засоби та вироби, які полегшують життя молодих мам і забезпечують малюкам яскраві враження від життя.

Дитячі товари повинні бути якісними та безпечними, тому для їх виробництва висуваються підвищені вимоги.

Вагітні жінки часто переглядають асортимент товарів дитячих магазинів, вибираючи красиві речі для немовлят, але скуповувати все відразу не варто.

Деякі речі ще довго не знадобляться малюкові, через те, що на кожен виріб повинен бути свій вік.

Наприклад, новонародженому рано купувати конструктор, пірамідки або ляльки, тому, що він не здатний поки ними гратися. Для немовляти більше підійдуть барвисті мобілі та ігрові панелі на ліжечко, через те, що дитина буде намагатися до них дотягнутися і торкнутися.

Правильний догляд за малюком - запорука його здоров'я та розвитку.

Які товари потрібні вагітній жінці та молодій мамі?

Під час вагітності жінка потребує додаткового джерела поживних речовин, які можна отримувати як з фруктів й з харчових продуктів, так і з вітамінних комплексів. Варто відзначити, що в першому триместрі жінкам радять пити не вітаміни, а окремо фолієву кислоту, вітамін Е і препарати з йодом.

Крім збалансованого харчування і додаткових джерел вітамінів, вагітним жінкам потрібний вільний одяг, який не обтягує живіт і не чинить негативного впливу на дитину. Щоб полегшити стан молодої мами та зменшити навантаження на хребет, можна використовувати бандажі для животу.

До пологів потрібно зібрати всі необхідні речі в пологовий будинок, до яких можна віднести різні пелюшки, післяпологові прокладки, лактаційні вкладиші та інші предмети особистої гігієни.

Після пологів молодій мамі варто запастися засобами гігієни, термометром для малюка, косметичними засобами, підгузками, одягом для новонародженого і спеціальним конвертом на виписку.

Народивши, жінка починає годувати немовля грудьми, тому їй потрібно подбати про достатню кількість молока. Великий вплив на якість цього цінного продукту має харчування мами, тому потрібно дуже ретельно підбирати продукти. В період лактації можна пити спеціальні чаї, які її підвищують.

Для мам, що годують, буде зручно придбати спеціальний бюстгальтер, який допоможе полегшити харчування новонародженого. Щоб уникнути забруднюватись одягу, не завадить використовувати лактаційні вкладиші.

Які товари знадобляться малюкові?

Після приїзду з пологового будинку, малюка необхідно забезпечити ліжечком, ванночкою для купання, подушкою для годування, пелюшками, підгузками, пустушками, пляшками, сосками, гігієнічними та косметичними засобами та, звичайно ж, іграшками.

Варто зазначити, що для кожного віку дитини повинні бути відповідні іграшки, через те, що вони служать не тільки засобом розваги, але і виконують розвивальну і навчальну функцію.

Яка техніка стане хорошим помічником у догляді за дітьми?

Для комфортного життя молодих батьків розроблена спеціальна побутова техніка, до якої відносяться:

Такі вироби дозволяють швидко і безпечно доводити дитяче харчування до оптимальної температури, забезпечувати в кімнаті дитини оптимальну вологість, спостерігати за ним з іншої кімнати.

Всі ці вироби допомагають справлятися з щоденними турботами, які пов'язані з годуванням малюка і доглядом за ним.

У нашому асортименті ви знайдете необхідні товари як для мам, так і для хлопчиків і дівчаток різного віку.

Купити товари для дітей та матусь з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі