Інтимні товари

 • Ціна
  грн - грн
 • Обирай подарунок
  0
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0


XXL-супер комплекс - Фото

411 грн

  2 відгуків

Аденол 100мл - Фото

53 грн

  0 відгуків

Андросар ДД ТМ Сан-Мед капсули №90 - Фото

550 грн

  0 відгуків

Гель Лібідо Вумен NutriExpert® 50 мл - Фото

403 грн

  0 відгуків

Гель-змазка інтимна Дюрекс / Durex Real Feel 50 мл - Фото

255 грн

  0 відгуків

Гель-змазка полунична ТМ Візит / Vizit 50 мл - Фото

144 грн

  0 відгуків

Показано з 1 по 21 із 87 (всього 5 сторінок)

Ні для кого не секрет, що секс грає не останню роль в близьких відносинах партнерів. Сексуальні стосунки більш зближують закоханих, даруючи радість і справжнє задоволення від близькості, задовольняючи фізичні та психологічні потреби людини. Поліпшити якість сексу допомагають різні інтимні товари, що продовжують і посилюють задоволення як чоловіків, так і жінок.

Види інтимних товарів

В інтернет-магазині Фітомаркет представлені такі інтимні товари, як: лубриканти, презервативи та препарати для стимуляції.

Наші інтимні товари — ефективні товари високої якості, які допомагають покращувати якість інтимного життя і роблять близькість захищеною і тривалою.

Інтимні товари можуть бути як для захисту від небажаної вагітності та ЗПСШ, так і для продовження статевого акту і загострення відчуттів.

Кожен вид інтимних товарів має різні характеристики, наприклад, презервативи можуть класифікуватися за розміром, щільністю, текстурою. Також презервативи є з ароматизатором і анестетиком для взаємного задоволення. Гель-змазки аналогічно, як і презервативи мають різні види: виготовлені на основі води, силікону або олії, мають смак і запах або навпаки без нього, а також відрізняються призначенням: для анального сексу, для збудження та для продовження статевого акту, антисептичні, дезінфікуючі, знеболюючі , зволожуючі й т.д.

Купити інтимні товари в Києві та Україні

Інтернет-магазин Фітомаркет пропонує різні інтимні товари з перевіреною ефективністю. Низька ціна, доставка, сертифікати якості на всю продукцію.

Читати далі