Вансітон

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вік
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
Акції
Ceralin® Forte Metagenics (Цералін Форте) 90 капсул
-20%
ColonWell Здоровий кишечник та схуднення 400 г
-30%
Collagenics® Metagenics (Коладженікс) 60 таблеток
-10%

Показано з 1 по 42 із 276 (всього 7 сторінок)

Вансітон — український виробник продукції спортивного харчування та дієтичних добавок для спортсменів: вітаміни, креатин, протеїн, амінокислоти, енергетики, а також інші товари для спорту. Спеціальна продукція допомагає спортсменам досягти високих результатів, а також допомагає звичайним людям вести активне і здорове життя, зміцнити імунітет і покращити працездатність. Прийом спортпіта допомагає підвищувати витривалість, силу, збільшувати м'язову масу, позбавлятися від зайвих кілограмів або ж сприяє набору маси, в залежності від поставленої мети.


Історія розвитку бренду Вансітон

Перші кроки до сьогоднішнього результату були зроблені ще в 90-х, коли спортивне харчування та різні добавки були дивиною для суспільства. Про спортпіт знали тільки професійні спортсмени, які купували продукцію за кордоном. В той самий час більшість спортсменів приймали спортивні продукти неграмотно, без дотримання режиму і з порушенням рекомендованих доз. Крім того, що такий прийом не приносив користі фізичним даним, в деяких випадках він шкодив отриманню бажаного результату і навіть здоров'ю. Компанія «ДелМас» заявила про себе як про виробника спортивного харчування саме в такий неспокійний час. Її головна мета — виробництво якісного та ефективного продукту з відповідністю всім високим критеріям якості.

Ванситон цінує свого покупця, тому удосконалює свою продукцію, розширює свої знання в цій галузі для розробки нових і більш вдосконалених товарів. Сьогодні Вансітон має власну виробничу базу, на якій виготовляється весь асортимент продукції. Вансітон має сучасне виробництво і сформований колектив кваліфікованих робітників і ІТП.


Вансітон: ефективність і якість в кожному продукті спортпіта

Виробник Вансітон тісно працює з вченими фармакологами, дієтологами, фахівцями в області харчування, охорони здоров'я, фізичного виховання і спорту, науково-дослідних інститутів і науково-спортивних центрів, адже виробництво спортивного харчування повинно бути розроблено та виготовлено відповідно до знань харчових технологій, дієтології, основ спортивної медицини й т.д. Такий підхід допомагає покращувати ефективність продукції. Нині Вансітон виробляє понад 50 найменувань продукції для спортсменів і не зупиняється на досягнутому, збільшуючи свій асортимент і удосконалюючи формули препаратів.

Підприємство Вансітон має все необхідне спеціальне обладнання українського та іноземного виробництва, завдяки йому компанія випускає практично всі види продуктів спортивного харчування, відповідаючи всім вимогам вітчизняних і міжнародних стандартів. На виробництві Ванситін діє багаторівнева система контролю якості, починаючи з перевірки вхідної сировини та закінчуючи контролем якості кожної партії вже готової продукції. Такий контроль проходить в спеціалізованих акредитованих лабораторіях. Виробництво Вансітон сертифіковане за стандартом ISO 22000: 2005 «Системи управління безпекою харчових продуктів», заснованому на принципах HACCP. Всі товари, що надходять на ринок спортивного харчування, не містять речовин, заборонених до застосування Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) і мають весь необхідний пакет документів, які дозволяють їх виробництво і реалізацію на території України.

Зараз «ДелМас» — це група компаній зі згуртованим і кваліфікованим колективом. Одна частина колективу займається виробництвом спортпіта Вансітон, інша — закупівлею за кордоном продуктів спортивного харчування іноземних виробників — «Country Life» (США), «MHP» (США) і «Performance» (Бельгія), а всі разом — постачанням на український ринок спеціалізованих продуктів спортивного харчування.

Покупці спортивного харчування Вансітон

Компанія ДелМас завоювала довіру людей, завдяки втіленню в життя своєї головної мети — ефективність і висока якість продукції.

Покупці продукції Вансітон — це люди з активним способом життя, спортсмени-любителі, професійні спортсмени високого рівня. Серед них давні та постійні споживачі — клуби вищої ліги з футболу, баскетболу, гандболу, команди та члени національних федерацій з легкої атлетики, фехтування, боксу, важкої атлетики, зимових видів спорту, плавання, бодібілдингу, фітнесу, і багато інших.

Вансітон пишається тим, що багато чемпіонів особисто відзначили ефективність їх продукції. Також варто відзначити, що категорія споживачів розширюється і сьогодні покупцями є не тільки спортсмени, а й прості люди, молоді та літні, чоловіки й жінки, які прагнуть до кращого, більш здорового і сильного способу життя.

Де купити спортпіт Вансітон?

Інтернет-магазин Фітомаркет пропонує широкий асортимент товарів від Ванситон. Протеїни, гейнери, креатин, амінокислоти, жироспалювачі, а також різні вітаміни та добавки як для спорту, так і просто для активного і здорового способу життя. Спортпіт і добавки можна купити з доставкою по Києву та Україні та за низькою ціною.

Читати далі