АНС Перформанс / ANS Performance®

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • test
 • Група застосування
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0

Показано з 1 по 21 із 93 (всього 5 сторінок)

ANS Performance - гарантія кращих спортивних досягнень

Під торговою маркою ANS Performance випускається інноваційне спортивне харчування виробництва США. Компанія Advanced Nutraceutical Sciences Inc була зареєстрована у 2010 році. Творці бренду - спортсмени, що володіють глибокими знаннями в області спортивного харчування та практичним досвідом у формуванні тіла, який здатен забезпечити найкращі спортивні результати. Усвідомлюючи серйозність конкуренції в цій сфері, вони поставили собі за мету випуск продукції, яка має бездоганну якість, максимальну ефективність і є повністю безпечною. Для цього було обрано стратегію, засновану на теоретичних здобутках і реальних випробуваннях, де об'єктом спостереження виступає людський організм. Таким чином, американське спортивне харчування ANS Performance - це симбіоз рецензованих наукових досліджень про людину і практичний досвід реальних спортсменів.

Місія компанії

Перелік продукції ANS Performance відрізняється демократичністю вибору і створюється для людей на будь-якому етапі їх спортивної подорожі: від початківців спортсменів-любителів до професійних атлетів, з урахуванням тих, хто знаходиться між ними. Американське спортивне харчування ANS Performanc допоможе кожному, хто поставив собі за мету досягнення успіху на полі, ринзі або в тренажерному залі.

Політика якості

ANS Performance забезпечує своїх споживачів передовими продуктами та бездоганним сервісом. Це досягається шляхом ретельного моніторингу на всьому етапі виробництва: від контролю сировини, що аналізується за допомогою наукових методик по параметрах чистоти та результативності, до кінцевого випуску в продаж. Продукти ANS Performance заслуговують на цілковиту довіру, тому що кожен створюваний препарат проходить ретельну перевірку спеціальними тестами, які підтверджують його склад і якість. Всі процеси: виробництво, упаковка, складування і дистрибуція сертифіковані згідно з американськими стандартами та відповідають нормативним вимогам FDA. При виникненні у споживачів претензій або питань, можна звернутися безпосередньо в ANS Performance, де неодмінно будуть враховані всі пропозиції.

На інноваційній хвилі

Американське спортивне харчування ANS - це унікальні добавки, продуктивність і якість яких не має аналогів у світі.

Лінійка харчових добавок включає наступні препарати:

 • предтренувальні комплекси;
 • гейнери;
 • жироспалювачі.

Серйозне тренування повинне починатися з підготовки тіла до підвищених навантажень. Дієта, рівень енергії та навіть мислення відіграють тут найважливішу роль. Лінійка спортивного харчування ANS Performance включає предтренувальні комплекси, які здатні забезпечити неперевершену витривалість та підвищити рівень уваги. Предтренувальні добавки ANS містять у своєму складі інгредієнти, що відрізняються точно підібраним дозуванням, яке визначено клінічно обгрунтованими передовими науковими досягненнями. Вони також не завантажені цукром та іншими наповнювачами.

Унікальність американських гейнерів від ANS полягає в особливій формулі вуглеводної матриці, яка містить тільки складні вуглеводи, що забезпечують великий викид інсуліну в кров. Таким чином організм отримає енергію для своєї роботи протягом тривалого проміжку часу. Джерелом амінокислот є швидко засвоювальний білок, якість якого гарантується використанням концентрату сироваткового протеїну, ізолятів молочного білка та міцелярного казеїну. До складу гейнерів входять, важливі для побудови м'язової маси та вироблення анаболічних гормонів, Омега-3 жирні кислоти та креатин, що надає м'язам вибухову силу і підвищує витривалість. Фішкою гейнерів ANS Performance є наявність в рецептурі натуральних компонентів, що вивільняють «гормон голоду» і ферментів, що поліпшують травлення.

Жироспалювальні комплекси ANS Performance використовують шість різних механізмів для збільшуючи розпаду жиру і підвищення якості його перероблювання в енергію за допомогою термогенеза. Вживання американських добавок ANS, які мають жироспалюючий ефект, сприяє значному прискоренню процесу виділення жирових клітин, подальшого обміну їх з вільними жирними кислотами, а також руйнуванню накопиченого жиру і перетворенню його в енергію.

Купити продукцію ANS Performance з доставкою по Києву та Україні ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Читати далі