Лакалут / Lacalut®

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • test
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0
  0
  0
  0
 • Класифікація косметики
  0
 • Група застосування
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
  0

Показано з 1 по 21 із 56 (всього 3 сторінок)

Лакалут / Lacalut®

LACALUT — найкомпетентніший догляд за зубами!

Стоматологічна серія Лакалут народилася на початку 20-х років ХХ століття. Висока якість продукції та ефективність відразу ж забезпечили бренду визнання у фахівців та завоювали популярність у споживачів понад 50 країн світу.

Сьогодні серія Лакалут включає цілу гаму засобів — зубні пасти, ополіскувачі, зубні щітки, а також засоби для зубних протезів. Таким чином, за допомогою торгової марки LACALUT можливе комплексне розв'язання будь-якої проблеми в ротовій порожнині як у дорослих, так і у дітей.

Вся продукція LACALUT виготовляється німецьким фармацевтичним холдингом Dr. Theiss Naturwaren GmbH відповідно до міжнародних норм GMP, що застосовуються до лікарських препаратів. Препарати серії LACALUT клінічно протестовані та схвалені Німецьким товариством стоматологів та Дитячим стоматологічним центром Лейпцизького Університету.

зуби

Лакалут: особливості продукції

Назва LACALUT походить від головної активної речовини — ЛАКтат АЛЮмінію.

Лактат алюмінію — це сіль молочної кислоти, яка має яскраво виражену в'яжучу і протизапальну дію.

Завдяки своїй унікальній дії, LACALUT рекомендується в першу чергу людям, які страждають на запальні захворювання пародонту та порожнини рота, кровоточивість ясен, а також для захисту від карієсу та гіперчутливості зубної емалі, у тому числі на тлі запалення тканин пародонту.

Щорічно Лакалут виробляє засоби, розроблені на основі екологічно чистих натуральних компонентів із рослинної сировини. Розробка та виробництво нових зубних паст та ополіскувачів проводиться у власній науковій лабораторії під керівництвом Доктора Петера Тайса, засновника компанії та Доктора наук з природознавства.

Вся продукція Lacalut пройшла безліч клінічних досліджень з безпеки та ефективності.

Купити засоби Лакалут в Києві та Україні.

Інтернет-магазин Фітомаркет пропонує широкий асортимент бренду Лакалут: зубні пасти, ополіскувачі, зубні гелі, щітки та ін.

В інтернет-магазині fitomarket.com.ua: низька ціна, доставка по Києву та Україні, опис та інструкція до всієї продукції.

Читати далі