Органік Хербс / Organic Herbs®

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
Акції
Ceralin® Forte Metagenics (Цералін Форте) 90 капсул
-20%
Collagenics® Metagenics (Коладженікс) 60 таблеток
-10%
ColonWell Здоровий кишечник та схуднення 400 г
-30%

Показано з 1 по 21 із 66 (всього 4 сторінок)

Organic Herbs® – популярний бренд провідної української компанії в області фітотерапії "Фітобіотехнологіі". Асортимент продукції включає різноманітні трав'яні збори та чаї, призначені для лікування, профілактики, підтримки здоров'я та якості життя людини. Головними перевагами такої терапії є висока ефективність, безпека та фінансова доступність.

Історія траволікування

Не секрет, що за допомогою лікарських трав народні цілителі лікували багато захворювань вже не один десяток тисячоліть. В ході археологічних досліджень шумерської культури були знайдені письмові докази про використання фітопрепаратів шумерами більше ніж 5000 років, ними ж був складений список лікарських рослин. Багато давніх народів залишили наступним поколінням цілі книги – травники з описами рослин, їх лікувальні властивості й використання в медичних цілях.

Фітотерапія (траволікування) переживала різні часи: колись була першим і єдиним засобом терапії, потім, з розвитком хімії та фармакології, пішла на вторинний план і навіть не визнавалася офіційною медициною. Однак, повністю прибрати з життя людей її не вдалося і до сьогоднішнього дня практично всі знають, що чай з малиною або липою допомагає при застуді, листя подорожника зупиняє кров, а настоянка з валеріани – діє заспокійливо та покращує сон.

В останні роки фітотерапія переживає новий бум, бо люди почали більше цінувати натуральні продукти. В тренді "еко" – природне, екологічне, натуральне. Вивчаючи стародавні трактати про фітотерапію, виявилося, що практично всі захворювання раніше успішно лікували травами, однак сьогодні не всі можуть піти в ліс або на луг, щоб зібрати потрібні трави, правильно їх висушити, зберегти, а потім приготувати.

Природа на сторожі здоров'я

Саме для тих, хто вважає за краще лікуватися природними засобами, торгова марка Органік Хербс пропонує готові фітозбори, фіточаї, а також краплі з екстрактами лікарських рослин. Лінійки продукції охоплюють різні напрямки терапії: травлення, урології, підвищення імунітету, рішення чоловічих і жіночих проблем, застудні захворювання, відновлення опорно-рухових функцій, здоров'я шкіри та волосся, боротьба із зайвою вагою та інше. Іноді траволікування є повною альтернативою "хімічним" препаратам, але найчастіше використовується як додатковий засіб в комплексному лікуванні, наприклад, в терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, урологічних проблем або застуди.
Звичайно, запущену хворобу з ускладненнями лікувати травами довше, однак така терапія, при правильному підході, є дуже ефективною, безпечною та рідко дає негативні побічні ефекти, найчастіше тільки алергію на певні трави, на відміну від фармакологічних препаратів, в інструкції до яких перераховується ціле "простирадло" різноманітної "побочки". Крім того, бувають випадки, коли лікуватися "хімією" просто небезпечно, наприклад, під час вагітності, щоб не завдати шкоди плоду. У цьому випадку саме трави можуть прийти на допомогу. Однак, в будь-якому випадку вибір фітопрепарату для лікування тієї чи іншої хвороби необхідно проводити після консультації з лікарем.

Висока якість сировини

Ефективність фітопродуктів Organic Herbs® ґрунтується на взаємодії трьох елементів: актуальних наукових знань в галузі фармакології, старовинних народних рецептів і використання новітніх технологій, впроваджуваних на сучасному фармацевтичному підприємстві. Всі трави, використовувані в зборах, мають високу якість, збираються в екологічно чистих зонах, проходять ретельний радіологічний контроль.
Переваги продукції:

 • високоякісна сировина;
 • ефективна рецептура;
 • максимальна безпека.

Фітопродукція Органік Хербс/Organic Herbs® – це здоров'я, краса та довголіття, даровані самою природою!

Читати далі