Топікрем/Topicrem®

 • Ціна
  грн - грн
 • Склад
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Класифікація косметики
  0
  0
 • Тип шкіри
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вік
  0
 • Група застосування
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Toпікрем MELA Корегуючий денний крем 40 мл - Фото

803 грн

  0 відгуків

Toпікрем MELA Корегуючий нічний крем 40 мл - Фото

803 грн

  0 відгуків

Toпікрем MELA Сироватка-бустер 30 мл - Фото

879 грн

  0 відгуків

Показано з 1 по 21 із 80 (всього 4 сторінок)

Топікрем / Topicrem

Все почалося в 1993 році, коли президент фармацевтичної лабораторії попросив свою команду знайти таку формулу, яка змогла б допомогти заспокоїти свербіж та почервоніння шкіри для його сина Олів'є, у якого була суха, схильна до атопії шкіра.

В результаті, фармацевти розробили TOPICREM ультра-зволожуючу емульсію (молочко) для тіла. Емульсія мала відмінні зволожувальні та ліпідо-відновлювальні властивості, миттєво вбиралася в шкіру та не залишала жирного або липкого відчуття. Це була революція в дермокосметології. Дуже ніжна та зручна у використанні емульсія добре переносилася шкірою й незабаром стала дуже популярною серед педіатрів, дерматологів і фармацевтів.

Сьогодні лабораторія Топікрем продовжує розробляти ефективні, прості й безпечні засоби для догляду за шкірою для всієї родини. Асортимент продуктів пропонує дермокосметологічні засоби для щоденного догляду, для профілактики та комплексного лікування різних шкірних захворювань. Продукція відповідає найвищим вимогам і представлена більш ніж в 40 країнах. Кожен день TOPICREM допомагає у догляді за шкірою немовлят, дітей і дорослих. І за все це ми повинні бути вдячні Олів'є!

Топікрем пропонує надійні дермокосметологічні засоби по догляду за шкірою немовлят, дітей і дорослих.

Кожен засіб спеціально розроблено, щоб забезпечити м'який, ефективний і безпечний догляд за шкірою, відповідно до потреб кожного члена сім'ї, від засобів щоденного догляду і до розв'язання особливих проблем шкіри з урахуванням її специфіки.


Засоби по догляду за шкірою спочатку розроблялися для немовлят і дітей, вони відповідають найвищим стандартам якості та безпеки, мають легку текстуру та гарну переносимість.

Ультра-м'які формули, що містять мінімальну кількість інгредієнтів, добре переносяться шкірою та забезпечують оптимальне щоденне зволоження й захист шкіри.Завдяки ніжній текстурі та легкому приємному аромату використовувати засоби одне задоволення!

Довіру всієї родини можна заслужити тільки відданістю та бездоганною якістю. Тому бренд пропонує продукцію тільки високої якості, що відповідає найвищим вимогам безпеки, створену за суворо контрольованою технологією й клінічно протестовану лікарями та фахівцями медичних центрів.

У виробництві ліній дермокосметологічної продукції використовуються тільки перевірені та випробувані інгредієнти, безпека яких підтверджена досвідом тривалого використання.

Всі дермокосметологічні засоби Топікрем розробляються та виробляються у Франції, у фармацевтичних лабораторіях, оснащених найсучаснішим обладнанням.
Дві виробничі бази, в Шату та Даммарі-Ле-Лі, що займаються розробкою і виробництвом продукції, яка відповідає суворим фармацевтичним стандартам, гарантують повну безпеку та якість готової продукції; завод з виробництва косметичної продукції сертифікований ISO 22716.


Наш сайт представляє всю лінійку Topicrem, яка офіційно дозволена для продажу в Україні.

Всі продукти бренду Топікрем, які продаються в інтернет-магазині Фітомаркет є справжніми та не можуть бути підробленими, тому що вся продукція в Україну поставляється виключно з Франції.

Товари ТМ Topicrem в Києві з доставкою по Україні в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет". Ціна і широкий асортимент порадують кожного. Замовляйте!

Часті питання про Топікрем

✅ Топікрем що це?

Ефективні, прості та безпечні засоби для догляду за шкірою для всієї родини. Асортимент продуктів пропонує дермокосметологічні засоби для щоденного догляду, а так само для профілактики та комплексного лікування різних шкірних захворювань.

✅ Яка країна виробник?

Topicrem – французький бренд.

✅ Топікрем який обрати?

Косметика підбирається на підставі особливостей шкіри, сезону та кліматичних умов, згідно з рекомендаціями лікаря-косметолога. Сьогодні існують такі лінійки продуктів: для чутливої та сухої шкіри, дуже сухої шкіри, комбінованої та жирної, схильної до акне, атопічної, а також для зрілої та гіперчутливої.

Читати далі