Знахар®

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
 • Тип шкіри
  0
 • Класифікація косметики
  0
 • Форма випуску
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)
Прагнення НВО Фітобіотехнологіі – турбота про збереження Вашого здоров'я та краси.

НВО Фітобіотехнологіі – вітчизняний бренд, заснований на медичному науковому підході й традиціях натуральності та природності.

Компанія успішно працює на фармацевтичному та косметичному ринку України з 2007 року. Пропонує широку лінійку препаратів з унікальними лікувальними властивостями. Вся продукція виготовлена тільки з високоякісної сировини й збагачена біоактивними компонентами: екстрактами рослин і грибів, вітамінами, активними комплексами, що відновлюють роботу клітин шкіри.

Компанія підійшла до збереження та поліпшення Вашого здоров'я комплексно: поєднала форму зовнішнього застосування препаратів – засоби у вигляді гелів, кремів, і внутрішнього – у вигляді спеціальних дієтичних добавок. Це сприяє більш ефективному досягненню результату.

У своїх продуктах компанія не використовує ЛАУРИЛСУЛЬФАТ/ЛАУРЕТСУЛЬФАТ НАТРІЮ (SLS, SLES), ФОРМАЛЬДЕГІДИ, ПАРАБЕНИ, БАРВНИКИ та інші токсичні речовини. На всіх етапах виробництва, від збору сировини до упаковування готової продукції, на підприємстві діє багатоступенева система контролю, яка забезпечує високу якість продукції, що випускається. Асортимент продукції постійно розширюється, пропонуючи споживачеві нові, ефективні продукти, що мають високий ступінь збуту.

Висока кваліфікація фахівців, сучасне обладнання та стабільно висока якість товарів, що поставляються, забезпечують нашим партнерам вигідні умови співпраці.

Краса в гармонії з природою!

Купити продукцію ФБТ за найвигіднішою ціною з доставкою по Києву та Україні й отримати безкоштовну консультацію провізора Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі