Глюкозамін і Хондроітин

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
 • Вага, г/мг
  0
 • Вік
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 57 (всього 3 сторінок)

Глюкозамін хондроїтин — біологічно активна добавка, що сприяє поліпшенню стану хрящової тканини. Комплекс перешкоджає руйнуванню і допомагає відновленню тканини хряща. Вони мають протизапальну функцію, покращують процеси формування кісток, зв'язок і сполучної тканини. Показання до застосування хондроїтінових добавок — це сильні травми, що стосуються тканини суглоба і кістки.

Глюкозамін хондроїтин — це дві корисних речовини для здоров'я опорно-рухової системи. Вони мають абсолютно різні властивості, а в комплексі мають потужну позитивну дію на здоров'я опорно-рухової системи. Перша добавка це аміносахарид, поліпшує обмінні процеси та заповнює частини хрящової тканини. Другий — цілий комплекс складних з'єднань, що допомагає збільшити міцність хрящів і зв'язок, а також виробляти синовіальну рідину.

Глюкозамін хондроїтин можуть синтезуватися в тілі людини самостійно і зазвичай їх вистачає для підтримки опорно-рухового апарату, але при високих фізичних навантаженнях або розвитку захворювань потреба в речовинах різко збільшується. Вітамін Д, цинк і фосфор також важливі для здоров'я кісток, як і ці бади. Активний компонент БАДа глюкозамін і хондроїтин може сприяти відновленню сполучних тканин, а також запобігати руйнування хрящів і суглобів від спортивної травми.

Коли призначають глюкозамін і хондроїтин

Дію препаратів хондроїтин глюкозамін направлено на вирішення безлічі проблем з опорно-руховою системою і скелетом. Лікарі призначають приймати комплекси, до складу яких входять глюкозамін і хондроїтин сульфат, при таких проблемах:

 • для лікування артриту, артрозу, остеоартрозу, остеохондрозу та інших дегенеративних розладів;
 • щоб прискорити процес відновлення після операції або травми;
 • для підтримки здоров'я суглобів лежачих пацієнтів;
 • при проблемах зі зв'язками та дрібних травмах.

Глюкозамін хондроїтин можуть застосовуватися не тільки для лікування хворих, вони також важлива частина раціону спортсмена. Спортивне харчування містить різні добавки для підвищення витривалості та ефективності тренувань, глюкозамін і хондроїтин одні з них. Вони підвищують потенціал спортсмена, сприяють поліпшенню метаболізму, зменшують вираженість больових відчуттів і підвищують міцність суглобів. Комплекси для суглобів також часто містять речовину МСМ, як ефективне джерело сірки.

Глюкозамін и Хондроїтин

Дозування добавок глюкозамін і хондроїтин

Величезний потенціал для відновлення рухової активності надає вчасно розпочатий курс хондропротекторів. Адже щоб вони почали діяти та з'явився результат потрібен час. Глюкозамін хондроїтин є важливим компонентам терапії для відновлення рухової активності.

Добова норма вживання становить 1,5 г, а хондроїтину трохи менше — 800-1200 мг. Зазвичай добову дозу слід розбивати на 2-3 прийоми. Кількість речовини, яка може міститися в капсулі слід уточнювати на упаковці. Їх потрібно приймати після їди вранці та ввечері. Також можливе застосування безпосередньо перед тренуванням, щоб поліпшити свої показники. Протипоказання до прийому добавок — це індивідуальна непереносимість, важка хронічна ниркова недостатність, вік до 18 років і вагітність.

Купити глюкозамін хондроїтин з доставкою по Києву та Україні

В інтернет-магазині Фітомаркет великий вибір добавок з хондроїтином та глюкозаміном. До кожної добавки є інструкція і докладний опис на сайті. Всі препарати мають сертифікати якості. Ви можете вибрати зручну форму випуску хондроїтин глюкозамін: таблетки або капсули. Якщо у вас є питання з приводу опису, ціни, характеристик або способу застосування, ви можете звернутися до наших консультантів.

Читати далі