Відхаркуючі засоби

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
 • Вага, г/мг
  0
  0
 • Вік
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 46 (всього 3 сторінок)

Відхаркуючі засоби сприяють розрідженню і відходженню мокротиння. Швидкий і ефективний вивід мокротиння допомагає уникнути ускладнень, оскільки застій зайвої рідини в легенях служить грунтом для розвитку хронічного захворювання.

Як утворюється мокротиння в бронхолегеневій системі? При нормальних умовах в бронхіальному дереві завжди відбувається вироблення слизових речовин. Вони пом'якшують і захищають слизову бронхів від пересихання. Слиз, який виробляється на постійній основі, усувається війчастим епітелієм бронхів, а при захворюванні мокротиння стає більше, його структура змінюється, стає густішою і важко відділяється, наслідком чого і стає її застій. Мокротиння, яке скупчилося починає тиснути на рецептори бронхів, які активуються під час тиску на них і провокують кашльовий рефлекс, таким чином організм намагається позбутися від чужорідної речовини.

Для допомоги організму в процесі видалення мокротиння, необхідно приймати відхаркувальні засоби. Це можуть бути сиропи, таблетки, пастилки, льодяники, мікстура, всі ці мокроторозріджувальні препарати мають одну мету — звільнити легені від зайвої рідини. Відхаркувальні засоби стимулюють кашльовий рефлекс, який очищає бронхолегеневу систему.

Відхаркувальні засоби: механізм дії та класифікація

Відхаркувальні засоби переважно складаються з рослинних компонентів і не надають шкідливої ​​дії на організм. Такі препарати розріджують мокротиння, завдяки чому вона легше відшаровується і виводиться при кашльовому рефлексі.

Рослинні препарати для виведення мокротиння виготовлені на основі таких природних компонентів: алтей, подорожник, солодка, материнка, плющ, чебрець і т.д.

Відхаркувальні засоби мають різні форми випуску, і призначення для будь-якого віку, що дозволяє застосовувати їх дорослим і дітям. Наприклад, сиропи мають приємний смак, їх зручніше пити дітям. Для дорослих навпаки більш оптимальний варіант — це таблетки або льодяники, оскільки їх зручно брати з собою, завдяки компактності вони помістяться навіть в маленькій сумочці та можна не переживати про пролиття препарату, як у випадку з сиропом.

Особливості прийому відхаркуючих засобів

Відхаркуючі  засоби необхідно приймати кожні 2-3 години та десь 5-6 днів, тоді буде результат. Але, перш ніж приступати до застосування відхаркувальних засобів необхідно отримати консультацію фахівця, оскільки правильне визначення причини недуги — це один з головних чинників на шляху до одужання.

На початку терапії кашель може трохи підсилитися, це нормальне явище, в разі переходу сухого кашлю у вологий, коли мокрота починає відходити. Такий процес впливає на посилення кашльового рефлексу.

При прийомі відхаркувальних засобів рекомендується пити достатню кількість рідини, оскільки зневоднення буде негативно впливати на дію відхаркувальних засобів, знижуючи їх ефективність. Небажано поєднувати прийом відхаркувальних препаратів з антигістамінними, оскільки вони також знижують їх ефективність, а ще сприяють підвищеній в'язкості мокротиння.

Відхаркуючі засоби не слід приймати при кашлі, який викликали інфекційно-запальні хвороби горла (ларингіт, фарингіт).

Якщо по закінченню 7 днів ви так і не помітили позитивної динаміки, варто звернутися до лікаря для корекції лікування.

Де купити відхаркуючі засоби

Інтернет-магазин Фітомаркет пропонує засоби для виведення мокротиння різноманітної ціни, спектра дії, форми випуску, для дорослих і дітей. Купити відхаркувальні засоби можна з доставкою по Києву та Україні, без боязні підробок, оскільки вся наша продукція пройшла суворий контроль якості та має сертифікати якості, які це підтверджують.

Читати далі