Зниження рівня холестерину

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага, г/мг
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 162 (всього 8 сторінок)

Холестерин — це жирова хімічна сполука, яка виробляється в основному в печінці, а також надходить в організм разом з їжею. Холестерин не розчиняється у крові, тому по судинах рухається за допомогою ліпопротеїнів. Результатом приєднання холестерину до ліпопротеїнів стає утворення «поганого» і «хорошого» холестерину. Оптимальний рівень холестерину в організмі є одним з показників правильного ліпідного обміну організму. Частина холестерину (приблизно 80%) виробляється організмом, синтезується в печінці, а частина, що залишилася (20%) потрапляє в організм з продуктами харчування — сир, м'ясо, риба і т.д.

Холестерин важливий для людського організму, оскільки без нього організм просто не зможе повноцінно функціонувати, він бере участь в процесі вироблення гормонів, є одним з основних елементів мембран всіх клітин живого організму. Вміст його в зовнішній частині мембрани клітини визначає її проникність, міцність і еластичність.

Попри всі його корисні та позитивні якості його надлишок небажаний, він призводить до закупорювання судин, і утворенню бляшок на стінках судин, що збільшує ризики розвитку атеросклерозу, інсульту та інфаркту. Щоб уникнути підвищення холестерину і наступних захворювань серцево-судинної системи, необхідно приймати препарати для зниження холестерину. БАДи та засоби на основі рослинних компонентів допоможуть запобігти підвищенню холестерину, а також посприяють зниженню вже підвищеного рівня.

Препарати для зниження холестерину: дія, види, протипоказання

Основна дія засобів — це зниження холестерину, нормалізація обмінних процесів в організмі, стабілізація роботи шлунково-кишкового тракту, поліпшення роботи серцево-судинної системи.

Природні компоненти з перевіреною ефективністю: червоний ферментований рис, псиліум, ячмінь, часник, екстракт артишоку, риб'ячий жир.

Добавки з вмістом перерахованих компонентів допомагають нормалізувати роботу всієї серцево-судинної системи та стабілізувати рівень холестерину в крові, шляхом позбавлення від «поганого» холестерину.

Попри те, що компоненти природного походження, кожна з таких добавок має ряд протипоказань, тому не варто самостійно приймати такі препарати, щоб не нашкодити собі, рекомендується проконсультуватися з вашим лікарем і він зможе підібрати препарати ефективні та безпечні саме для вашого організму. Крім прийому препаратів для зниження холестерину необхідно нормалізувати харчування, а також приділити достатньо часу фізичним навантаженням, позбавиться шкідливих звичок.

Також дуже корисні при підвищеному холестерині вітаміни групи В, особливо В3, В6, В12, фолієва кислота і біотин, вони сприяють зниженню холестерину, і як наслідок знижують ризики розвитку серцево-судинних захворювань.

Препарати для зниження холестерину найчастіше виробляються в капсулах і таблетках, рідше можуть бути в формі сиропу або розчину.

Поширені запитання

Що таке «поганий» і «хороший» холестерин?

«Поганий» — ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ) доставляють холестерин по всіх клітках, потрібна кількість поглинається клітинами, а надлишки залишаються в судинах, осідають на їх стінках і утворюють холестеринові бляшки. Як наслідок порушений кровообіг і ризики для розвитку інфарктів, інсультів і так далі.

«Хороший» — ліпопротеїни високої щільності (ЛПВЩ) виводять надлишок холестерину і транспортують його в печінку, де він і нейтралізується. Такий тип холестерину приносить користь організму і допомагає підтримати здоров'я серця.

Кому загрожує підвищений холестерин?

У групі ризику знаходяться люди:

 • з поганою спадковістю: у батьків або близьких родичів діагностували судинні захворювання;
 • які страждають від гіпертонії;
 • хворіють на цукровий діабет 2 типу;
 • мають шкідливі звички (куріння);
 • які ведуть малорухливий спосіб життя;
 • вживають продукти з високим вмістом жирів.

Де недорого купити натуральні препарати для зниження холестерину?

Купити добавки та вітаміни для зниження холестерину можна в інтернет-магазині Фітомаркет. Великий вибір препаратів, доставка по Києву і по всій Україні, сертифікати на всю продукцію, знижки постійним клієнтам.

Читати далі