Антисептичні засоби і маски

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Група застосування
  0
  0
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Показано з 1 по 21 із 79 (всього 4 сторінок)

Навколишнє середовище насичене різними мікроорганізмами, в тому числі хвороботворними вірусами, бактеріями, мікробами. Їх не можна побачити, але вони здатні спровокувати виникнення багатьох небезпечних захворювань. Користуючись порушенням цілісності шкірних покривів або через слизові вони викликають запальні процеси, призводять до локальних захворювань, а також важких хвороб. Гелевий антисептичний санітайзер для шкіри допоможе завжди тримати ситуацію під контролем.

Для боротьби з небезпечними мікроорганізмами призначені антисептики для рук - засоби, що викликають пригнічення або знищення шкідливих мікроорганізмів на поверхні шкіри.

Початок антисептичної медицини

Поняття антисептика з'явилося не так давно. 200 років тому в лікарнях ще не користувалися дезінфекцією та антисептичними препаратами, що часто призводило до загибелі лікарів від зараження під час медичних маніпуляцій.

Першу операцію з використанням антисептика в 1865 році провів англійський лікар Джозеф Лістер, який застосував для обробки інфікованої рани розчин фенолу (карболової кислоти). Такий захист була успішною і поклала початок розвитку антисептичної фармакології. Відтоді з'явилися дезінфектори для рук, які допомагають нам завжди мати під рукою швидкий захист від бактерій.

Як працюють антисептики

Антисептичні препарати для ран активні щодо бацил, бактерій, грибів і мають широкий спектр застосування. Механізм їх дії пов'язаний зі згортанням білка клітини, оскільки білок - основа життя. Вплив антисептичного препарату однаково згубно як на клітини мікроба, так і на людський організм. Безпека антисептика для рук для людини забезпечується стійкістю до хімічного впливу зовнішнього шару шкіри. Цим пояснюється можливість застосування антисептиків для обробки ран, подряпин і інших пошкоджень епітелію. Однак, ці препарати не повинні бути токсичними, викликати алергічну реакцію, дратувати тканини, щоб не завдати ще більшої шкоди організму.

Сьогодні антисептичні засоби отримали широке застосування як в умовах лікувальних установ, так і вдома. Їх використовують для обробки та лікування інфікованих ран, антибактеріальної та антигрибкової обробки шкіри, при ураженні слизових оболонок. Вигідний об'єм рідини допоможе захищати шкіру від бактерій, а також містити корисні для тіла речовини.

Антисептики і маски

Серед найбільш відомих антисептичних препаратів:

Спирт - протибактерицидна дія відносно більшості грам-позитивних і грам-негативних бактерій, деяких видів грибів і вірусів.

Йод (спиртовий розчин) - для обробки шкіри та слизових оболонок, має протизапальну, подразнювальну, протимікробну дію.

Перекис водню - 3% розчин надає першу допомогу при травмах, подряпинах, укусах і порізах. Промивання перекисом може вберегти від подальшого розвитку запального процесу, тому цей препарат обов'язковий в кожній домашній аптечці.

Йодинол - використовують для лікування гнійних і інфікованих ран і опіків, слизових, трофічних і варикозних виразок.

Хлоргексидин - служить для обробки ран, опіків, слизових при гінгівіті, стоматиті, пародонтиті, для профілактики венеричних захворювань, а також дезінфекції шкіри пацієнта, рук персоналу, знімних протезів, робочих поверхонь.

Фукорцин - або рідина Кастелані, склад фенол, борна кислота, фуксин і етиловий спирт. Використовується для обробки шкірних ран, грибкових уражень шкіри, саден, тріщин, ерозій на слизовій, а також прищиків при вітряній віспі.

Антисептичним препаратом народної медицини є дьоготь, який одержують з березової кори шляхом сухої перегонки. Він ефективний при боротьбі з грибком, екземою, позбавляємо у вигляді лініментів, кремів, мила, шампуню.

Купити спрей антисептик Київ і Україна

Замовити антисептики недорого з доставкою можна в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет". Ціна на засіб для дезінфекції може відрізнятися в залежності від обсягу або форми випуску. Краще завжди мати при собі невеликий флакон дезінфектора для рук в 50 мл для швидкого захисту від бактерій.

Читати далі