Глюкометри та комплектуючі до них

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Форма випуску
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Глюкометр - перший помічник діабетика

Вираз «аналіз крові на цукор» - не зовсім вірне, оскільки означає визначення в крові концентрації не цукру, а глюкози, яка є постачальником енергії в усі органи людського організму.

Глюкоза - це продукт хімічної реакції, в який вступає цукор після потрапляння в організм. Показник концентрації цієї речовини називається глікемією й визначає здоров'я людини: знижений рівень глюкози викликає гіпоглікемію, підвищений - гіперглікемію.

Падіння рівня глюкози в крові супроводжується дратівливістю, погіршенням фізичної активності, аж до порушення або втрати свідомості, і може призвести до коми.

Неправильне харчування з рясним вживанням цукровмісних продуктів, а також деякі захворювання підшлункової залози, нирок, наднирників і гіпоталамуса викликають підвищення рівня глюкози в крові. Тривала гіперглікемія викликає порушення обмінних процесів і кровопостачання, знижує імунітет, призводить до пошкодження органів, розвитку різних хвороб, а в гіршому варіанті - до летального результату. Гіперглікемія симптоматична для цукрового діабету і хвороб, спровокованих гіперфункцією щитовидної залози.

Діагностика крові в домашніх умовах

Таке дослідження особливо важливо для людей з порушеннями в роботі ендокринної системи. Щоб не викликати різке погіршення стану здоров'я, викликане збільшенням або падінням рівня цукру в крові, необхідно постійно контролювати статус свого вуглеводного обміну.

Цей параметр залежить від віку і стану здоров'я. Для дорослої людини нормальний рівень глюкози відповідає 3,2-5,5 ммоль / л. При збільшенні показника понад 7,0 ммоль / л можна говорити про предіабет.

Якщо раніше виконати аналіз крові на цукор було можливо тільки в умовах лікувального закладу, то сьогодні це легко і просто робиться за допомогою спеціального апарату - портативного глюкометра.

Принцип роботи та різновиди глюкометрів

Глюкометр - прилад, призначений для діагностики рівня глюкози в крові в домашніх умовах. Завдяки простоті та зручності проведення процедури можна швидко зробити аналіз крові на цукор і вжити дієвих заходів. Для цього досить нанести крапельку крові на індикаторну пластинку і помістити її в прилад. Глюкоза, що міститься в крові, вступає в реакцію з ферментом глюкозооксидаза, що знаходиться на тест-смужці. Активність цієї реакції і є необхідним показником. Буквально через кілька секунд на екрані глюкометра з'явиться цифра концентрації глюкози, виражена в ммоль / л. Людям з різними формами цукрового діабету таку процедуру необхідно проводити регулярно. Маючи під руками портативний глюкометр і індикаторні смужки можна здійснювати регулярний контроль рівня цукру в крові.

Залежно від методу дослідження, глюкометри діляться на: фотометричні та електрохімічні. Пристрої першої категорії калібруються по цільній капілярній крові, другі - по плазмі, що дає більш точний показник. Електрохімічні глюкометри належать до приладів нового покоління, оскільки реагують на багато факторів, в тому числі на температурний.


Купити глюкометри та комплектуючі до них недорого з доставкою по Києву та Україні Ви можете в інтернет-магазині "Фітомаркет".

Читати далі