Інгалятори, небулайзери

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Група застосування
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
 • Бренди
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Показано з 1 по 21 із 38 (всього 2 сторінок)

Інгалятори та небулайзери для ефективного лікування застуди

Інгаляція і зрошення дихальних шляхів лікувальними засобами є одним з ефективних методів позбавлення від застуди в домашніх умовах. На відміну від традиційного полоскання, пари трав'яного настою або лікарського розчину досягають запаленого місця набагато точніше і надають потрібну лікувальну дію. Позитивним ефектом володіє також сам пар, розріджуючи мокротиння і покращуючи кровообіг. Вдихання цілющих парів використовують при лікуванні ГРЗ, грипу, бронхіту, фарингіту, риніту.

Якщо раніше інгаляції виконували за допомогою чайника або каструлі, то сьогодні пропонується більш зручна і безпечна форма - спеціальні апарати: інгаляторів і небулайзерів. Такі прилади рекомендується мати в будинку при частих застудах, особливо дитячих, оскільки «дідівський» метод для них дуже небезпечний: можуть обпектися парою або перевернути на себе каструлю з гарячим вмістом.

Різновиди

Прилад для інгаляцій випускається у двох видах: звичайні інгалятори та небулайзери. Останні, в залежності від конструкції поділяються на: компресорні, ультразвукові та електронно-сітчасті.

Звичайний паровий інгалятор - найпростіший варіант приладу, принцип дії якого полягає в перетворенні гарячої води з розчином лікарського засобу в пари, вдихувані хворим. Процедура викликає посилення кровотоку, активізацію метаболізм в слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів, тобто надає фізіотерапевтичний вплив на організм людини. В якості лікувальних препаратів можуть використовуватися відвари й настої трав, масляні екстракти, розчини ліків.

Плюсом даного методу є достатня ефективність, простота застосування і низька ціна.

Однак, лікування за допомогою інгалятора має свої мінуси:

 • небезпечний в застосуванні для маленьких дітей;
 • ефективний тільки при найпростішій застуді;
 • не може доставити ліки в нижні відділи дихальних шляхів;
 • багато медпрепаратів руйнуються при нагріванні;
 • протипоказаний при грипі, серцево-судинних захворюваннях, туберкульозі, схильності до кровотечі.

Більш ефективним і безпечним інструментом для інгаляцій є небулайзер, принцип роботи якого заснований на перетворенні ліків з рідкої форми в аерозольну. Доставка лікарського засобу може здійснюватися до конкретної ділянки дихальної системи, наприклад, в нижній відділ: бронхи або легені, чим швидше досягається лікувальний ефект. Таким чином сюди можна транспортувати антибіотики і уникнути негативного впливу на мікрофлору шлунка.

За допомогою небулайзера застосовують:

 • антибіотики;
 • бронхолітики;
 • гормони;
 • муколітики;
 • кромогексал;
 • гіпертонічні розчини.

Якщо немає інших вказівок, ліки для небулайзера розводять фізрозчином.

Ультразвукові небулайзери

Даний прилад виробляє аерозольну хмару шляхом впливу на ліки високочастотними звуковими хвилями, що виникають внаслідок вібрації п'єзоелемента. Перевага - в безшумній роботі та порівняно низькою ціною, недолік - в неможливості розпорошувати суспензії та масла, а також багатьох лікарських препаратів. Найчастіше його застосовують для інгаляцій фізрозчином і мінеральними водами.

Компресорні небулайзери

Найбільш популярний на ринку тип. Популярність пояснюється високою ефективністю, простотою і зручністю використання. Розпилення проводиться струменем стисненого повітря, що подається в камеру приладу під певним тиском. Компресорні небулайзери називають «золотим» стандартом інгаляційної терапії, оскільки в ньому можна використовувати будь-які лікарські розчини без побоювання їх руйнування: антибіотики, антисептики, гормони, фітопрепарати імуномодулятори, масла, суспензії, протеолітичні ферменти, гіпертонічні розчини, мінеральні води та інше.

Електронно-сітчасті небулайзери (меш-інгалятори)

Найбільш технологічні пристрої, робота яких заснована на розсіюванні лікарських препаратів через нано-мембрану на найдрібніші частинки, які легко проникають навіть у важкодоступні місця дихальних шляхів. Прилад має тільки один мінус - високу ціну.

Купити інгалятори та небулайзери в асортименті за найвигіднішою ціною з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі