Набори для промивання носа

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Група застосування
  0
 • Призначення
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0

Показано з 1 по 21 із 26 (всього 2 сторінок)

Набори для промивання носа - ефективне лікування риніту

Гігієнічна процедура промивання носа зустрічається в старовинних практиках аюрведи - традиційній системі індійської ведичної медицини, а також в сучасній західній терапії, відносячись до іригаційних методик. Вона полягає в зрошенні носової порожнини слабосолоним фізіологічним розчином (концентрація солі 0,9%), осмотичний тиск якого близький до крові людини. Корисний вплив має також промивання носа препаратами на основі морської води. Для зручності, воду можна використовувати у вигляді назального спрею.

Чим корисні носові промивання

Як відомо, порожнина носа, носові пазухи та носогорло встелені епітелієм - слизовою оболонкою. Оболонка виконує дуже важливу функцію: за допомогою спеціальних клітин здійснює дренаж слизу, яка в нормальному стані абсолютно не помітна.

Однак, при попаданні на епітелій носової порожнини вірусу починається запальний процес, що супроводжується набряком слизової та виробленням великої кількості виділень. Таке захворювання називається ринітом і може пройти через деякий час. Однак тривалий риніт призводить до ускладнення - синуситу, під час якого відбувається застій слизу в пазухах, її нагноєння. Прогресування синуситу призводить до ускладнення - фронтиту і гаймориту, які проявляються високою температурою і хворобливими відчуттями в пазухах.

Крім того, запалення може піти і «вниз» і в «сторони», зачіпаючи горло і вуха. З'являється біль при ковтанні, охриплість, кашель. Запалення може поширитися на гирлі слухової труби та привести до отиту - захворювання середнього вуха.

Уникнути неприємних наслідків запалення слизової носа допоможе просте промивання носових проходів. Завдяки фізичному змиванню хвороботворних вірусів, а також зміцненню місцевого імунітету, риніт проходить значно швидше і без сумних наслідків.

За допомогою носових промивань можна зупинити нежить протягом одного дня і не дати йому розвинутися до риніту. Профілактична гігієна носа дозволяє позбутися від закладеності носа, ранкового кашлю і захриплості, відновлює гостроту слуху, видаляє алергени. Крім того, звільнення носа від слизу дозволить краще засвоєнню лікарських препаратів при лікуванні.

Чим і як промивати ніс вдома

Найпростіші інструменти, які використовуються для домашніх промивань - шприц без голки, спринцівки, синус-катетери, спеціальні чайнички, всередину яких заливається соляний розчин (1/2 ч.л. на склянку теплої води). Порошок для створення ізотонічного розчину можна також купити в аптеці або використовувати готовий препарат на основі морської солі. Вода повинна бути комфортної температури близько 36,6 ° С і не викликати відчуття печіння в носі. Процедуру найкраще проводити у ванній. Нахилившись над ванною або раковиною, ввести «носик» спринцівки або шприца в одну ніздрю і вилити в порожнину носа струмінь ізотонічного розчину. Промивання буде успішним, якщо рідина буде виливатися з іншої ніздрі. Процедуру рекомендується проводити з кожною носовою порожниною 1 раз на день вранці перед їдою, а при захворюванні для швидкого купірування нежиті - до 4 разів на добу через 1-2 години після їди. Потрібно мати на увазі, що успішність промивання залежить від стану слизової. При сильному набряку, рідина буде блокуватися і витікати з тієї ж ніздрі, тому за 10 хвилин до промивання бажано закапати судинозвужувальний препарат. Домашнє промивання проводять в гігієнічних і профілактичних цілях, воно корисно також після операцій в носовій порожнині для прискорення реабілітаційних процесів. Для простоти та зручності можна використовувати спеціальні ізотонічні набори, що складаються з апарату для промивання та порошку для приготування розчину.

Лікувальне промивання виконують також в медичній установі. Система, за допомогою якої це роблять, називається зозуля. Під час процедури під тиском заливають ізотонічний розчин в один носовий прохід і відкачують слиз і рідину з іншого.


Купити набори для промивання носа по самій вигідній ціні з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі