Знеболюючі засоби

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Група застосування
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Кожна людина коли-небудь відчувала біль від удару, опіку, падіння, укусу комахи, рани на шкірі. Біль - це захисна реакція організму на якесь ушкодження або вторгнення в організм і сигнал мозку про необхідність прийняття термінового рішення для усунення цієї ситуації. Для полегшення симптомів використовуються болезаспокійливі та розігрівають засоби.

Механізм болю полягає в наступному. Клітини шкіри реагують на пошкодження, виділяючи спеціальні хімічні речовини «сигнали SOS». Вони впливають на рецептори, що формують електричний імпульс, що направляється в спеціальну область спинного мозку - дорсальний ріг. Тут больовий сигнал може бути заблокований, а може попрямувати далі - в таламус головного мозку, який запускає певні види реакції: переляк, виділення адреналіну і рефлекторні скорочення м'язів. Такі сигнали змушують нас забрати руку, відскочити від джерела небезпеки та захиститися від сильного болю.

Класифікація болю та шляхи її усунення

Болісний синдром - це захисний механізм нашого організму, який допомагає не завдати собі травми, каліцтва і т.п. Крім того, біль - це сигнал про хворобливий стан будь-якого органу. Наприклад, болі в шлунку повідомляють про неполадки в роботі шлунково-кишкового тракту, біль у лопатці про розтягування м'язів спини, болі в серці про проблеми серцево-судинної системи, болі в суглобах супроводжують артрит, остеохондроз і радикуліт. Ниючий біль від застудженої спини може доставляти масу дискомфорту, так само як болі в ногах після важкого дня. Захиститися від болю в колінах і принести швидке заспокоєння при поперековому болю допоможуть грамотно підібрані знеболюючі засоби.

Біль буває різною, і може класифікуватися за різними ознаками:

 • сила
 • локалізація
 • ступінь переносимості
 • характер (психогенний або фізичний)
 • глибина (глибока або поверхнева)

Ліквідувати хворобливе відчуття можна прибравши його причину, наприклад, витягнути скалку з пальця або руку з котячих пазурів. Однак ми не завжди можемо миттєво усунути причину виникнення болю, особливо якщо не розуміємо звідки вона взялася, як при невралгії. Попри позитивну функцію, больова система часом дуже настирливо сигналізує мозку про стан організму. Ефективна пекуча мазь проти болю з анальгетиками допоможе швидко відключити сигнали від мозку. Хороша мікстура для лікування від ревматизму завжди повинна бути під рукою, коли це необхідно.

Такі препарати є засобом першої необхідності людини, оскільки дозволяють продовжити нормальну життєдіяльність, залишаючись в активному стані, не дивлячись  на сигнали від болю, що з'являються. Дієві засоби які дозволяють зняти біль повинні бути безпечні для шкіри та не залишати опіків.

Медики вважають, що терпіти сильний і тривалий біль вкрай шкідливо для мозку, оскільки це викликає поступову адаптацію організму, що призводить до патології та хронічного перебігу захворювання. Якщо спина болить при остеопорозі або ви відчуваєте напругу для шиї слід негайно звернутися до лікаря. Терпіти біль шкідливо як для суглобів, так і для хребта. Необхідно використовувати анальгетики та терміново розбиратися з неполадками в організмі.

Знеболюючі засоби

Знеболюючі мазі

Використання анальгетиків буває виправдано також в тому випадку, коли природа болю неясна, як, наприклад, в разі мігрені. Причини цього головного болю по цей час не з'ясовані. Медики говорять про спадкову схильність, деякі порушення в роботі головного мозку, гормональні, емоційні, фізичні, харчові тригери, що запускають больовий механізм. Причому, всі лікарі сходяться на думці, що мігрень не пов'язана з серйозними органічними патологіями, травмами голови, інсультом або пухлинами. Кращим позбавленням від мігреневого болю буде прийом препарату для зняття болю і відпочинок.

Біль погіршує якість життя. Асортимент болезаспокійливих засобів сьогодні представлений досить широко, тому вберегти себе від неприємних мук може кожна людина. Залежно від виду болю застосовують ліки, які будуть ефективні в конкретному больовому сценарії, і не завжди це може бути таблетка анальгетика. Зігріваючі мазі гарні для розтирання спини, прогрівання допомагають від болю в куприку. Іноді купірувати біль можуть трав'яні настої, чаї, а також зовнішні засоби, які володіють не меншою ефективністю і при цьому не шкодять шлунку. Пекуче мазь для розігріву швидко допоможе при більш в попереку, діючи як відволікаючий і подразнюючий засіб. Засіб від болю в спині та попереку потрібно вибирати з розумом, адже не кожна мазь, що гріє, дасть той ефект, який необхідний. У вгамуванні болю, головний принцип - не нашкодь.

Знеболюючі засоби для швидкої допомоги

Препарати, які знімають запалення, а також ефективні при болю в колінних суглобах і застуді спини можна замовити в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Дієві креми, мазі, гелі та спреї зі знеболювальним ефектом допоможуть вам швидко прийти в себе.

У нас є дешева альтернатива імпортним препаратам, ми також  пропонуємо доставку по Києву та Україні.

Читати далі