Памперси для дорослих (дайперси)

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Форма випуску
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0

Показано з 1 по 21 із 31 (всього 2 сторінок)

Використання памперсів для дорослих вирішує дуже важливу делікатну проблему - нетримання сечі. Людина, що страждає таким захворюванням, відчуває психологічний дискомфорт, мінімізувати який може зручний і надійний памперс. Дихаючі труси памперси для літніх жінок допоможуть їм почувати себе впевненіше і не боятися залишати свій будинок протягом дня. Дорослим також підійдуть пелюшки в ліжко, для виключення нічних ексцесів, якщо вони трапляються рідко.

Найчастіше нетримання сечі зустрічається серед літніх людей, застосування підгузника може знадобитися в післяопераційний період, для дотримання гігієни лежачих хворих, жінкам в післяпологовий період. Крім того, памперс-труси є просто знахідкою для людей, вимушених тривалий час обходитися без можливості справити нужду звичайним способом: водолазів, пілотів та інше.

Підгузки для дорослих: класифікація

Сучасні дорослі памперси відрізняються різноманітністю моделей, розмірів, непомітні під одягом, не шарудять при ходьбі, не обмежують рухів. Вибір дайперса на дорослих відбувається виходячи з розміру, конструкції та рівня поглинання. Існують моделі номер 5, 4, 3 й т.і, в залежності від об'єму. Іноді використовують американську систему s, m, l яка додатково має параметри в сантиметрах.

По конструкції великі підгузки бувають:

 • поясними
 • на бічних липучках
 • у вигляді трусиків

Вибір розміру залежить від об'єму талії

Розмір

Окружність талії в сантиметрах

4, XL (дуже великі)
Понад 130
3, L (великі)
Понад 100
2, M (середні)
Понад 75
1, S (маленькі)
Понад 55
0, XS (дуже маленькі)
Понад 40

Поглинання памперсів - важливий параметр вибору засобів гігієни. Зазвичай об'єм рідини визначається краплями, що вказуються на упаковці: чим більше зображених крапельок, тим більше рідини він здатний утримати. Деякі виробники вказують цей параметр відразу в мл. Відомо, що повний сечовий міхур містить приблизно 400-500 мл рідини. Є моделі памперсів, здатні утримати до 1000 мл сечі, тобто приблизно 2 спорожнення сечового міхура. Відмінний варіант для бабусь, яких не виходить доглядати вночі. Упаковка для дорослих сімей може складатися з великої кількості памперсів, в тому числі включати нічні.

Памперси для дорослих (дайперси)

Як правильно вибрати дорослі памперси

При виборі дайперса необхідно переконатися що він добре прилягає і буде вбирати всю рідину без підтікання. Для правильного визначення розміру необхідно виміряти окружність талії або стегна нижче промежини та до отриманої цифри додати 2 см. Це забезпечить комфортне самопочуття після прийняття їжі. Чоловічі трусики не відрізняються від жіночих, модель зазвичай йде унісекс.

Лежачий хворий вимагає додаткового догляду, забираючи багато часу? Вас врятують підгузники з високою ступінню поглинання. Міні упаковка допоможе визначити чи підходить вам цей різновид або варто вибрати іншу. Одноразовий памперс легко використовувати, а широкий вибір моделей допоможе підібрати ідеальний варіант для вашої ситуації. Найбільш надійним закріпленням на тілі є засіб гігієни на застібках-липучках. Для підвищення надійності памперса додатково можна використовувати урологічні вкладиші.

Дорослі підгузники - врятують від проблем!

Купити памперси для дорослих (дайперси), а також дитячі пелюшки найбільш популярних брендів вигідно можна в нашому інтернет-магазині Фітомаркет. Найбільш популярними в продажу є марки памперсів для дорослих брендів Tena, Seni, Abena. Замовити все для догляду за лежачими хворими недорого можна з доставкою по Україні. Оператор допоможе підібрати товар вартість якого влаштує навіть самого вибагливого споживача.

Читати далі