Протиалергічні засоби

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
 • Форма випуску
  0
 • Бренди
  0
 • Виробники
  0
Акції

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Алергія - це реакція імунної системи на яку-небудь речовину, що виражається у вигляді закладеності носа, риніту, кон'юнктивіту, кашлю, чхання, висипань і т.п. Цю речовину назвали алергеном. Ним може бути їжа, пилок рослин, запахи, шерсть, пил або мікроби. Приступ чхання після взаємодії з кішкою або висипання після поїдання мандаринів - типові прояви алергії.

Алергія лежить в основі таких захворювань, як, наприклад, бронхіальна астма, кропив'янка, дерматит. Розвиток деяких інфекційних захворювань також може супроводжуватися алергією. В цьому випадку алергію називають інфекційною. До того ж одні й ті ж алергени можуть викликати різні симптоми у різних людей і в різний час.

Природа алергії

Встановлено, що всі алергени містять речовину - гістамін, який і викликає специфічну реакцію, тому ліки, створені проти цього захворювання називаються антигістамінними.

За статистикою число людей, що мають підвищену чутливість організму, по-науковому сенсибілізацію, на будь-який компонент, неухильно зростає. Причому, в розвинених країнах алергіків більше, що пов'язують з кращими санітарними умовами життя в мегаполісах, які роблять людей більш сприйнятливими до гістаміну.

Алергени діляться на дві групи. Одні потрапляють в організм зовні, тому називаються екзоалергенами, а інші - ендоалергенами або аутоалергенами - можуть з'явитися всередині організму внаслідок реакції на вироблювані речовини, наприклад, білки, які набувають чужорідні властивості внаслідок термічних, променевих, хімічних, бактеріальних, вірусних та інших факторів. До таких належить алергія на білки, які продукують організмом при гломерулонефриті, артриті, гіпотиреозі, ревматичному процесі.

Антигістамінні препарати

Ліки, здатні зняти симптоми алергічної реакції, називаються антигістамінними. Сьогодні у продажу представлені препарати цієї категорії вже третього покоління. Вони відрізняються пролонгованою дією і відсутністю побічних ефектів, на відміну від медикаментів першого і другого покоління, які, хоч і недорогі, проте, можуть викликати сонливість, слабкість, відчуття втоми, запаморочення, зниження концентрації уваги та інші неприємні стани. Протиалергічні препарати третього покоління можна приймати незалежно від прийому їжі, навіть на голодний шлунок.

Поради алергікам

При наявності сезонної алергічної реакції медики радять почати прийом антигістамінних засобів якомога раніше. Якщо почати приймати препарати з перших симптомів алергічного риніту або кон'юнктивіту, тоді алергія пройде легше. Наприклад, при реакції на цвітіння дерев, бажано вживати препарати від алергії з кінця березня до середини травня.

Лікарі радять відмовитися від сезонних продуктів, що підсилюють алергію: черешні, полуниці, вишні, персиків, абрикосів, молодої картоплі, меду і горіхів.

Бажано завести щоденник самопочуття, куди заносити дати та опис алергічної реакції - це допоможе при необхідності звернення до лікаря внаслідок погіршення стану.

Необхідно частіше проводити гігієнічні процедури: вмиватися, мити голову, робити вологе прибирання у квартирі та не вживати продукти, що містять різні штучні харчові добавки, типу Е-131, Е-132, Е-160b, Е-210, Е-214, Е- 217, Е-230, Е-231, Е-232, Е-239, Е-311, Е-312, Е-313, Е-951.


Купити протиалергічні засоби по самій вигідній ціні з доставкою по Києву та Україні й отримати безкоштовну консультацію Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі