Засоби для вух

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Група застосування
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Засоби для профілактики та лікування вушних захворювань

Вуха - один з найважливіших органів, необхідних людині для отримання інформації, тому дуже важливо тримати їх у здоровому стані.

Застуда, переохолодження, інфекційні захворювання на тлі зниження імунітету можуть викликати болі в вухах. Вушні хвороби викликаються інфекціями, які проникають через носогорло і потрапляють у вухо. Найчастіше неприємні симптоми з'являються взимку, проте часто захворювання наздоганяє нас влітку в період пляжного сезону, більш того, після відпочинку на морі. Це пов'язано з тим, що під час численних пірнання і купань в не зовсім чистій водоймі, у вухо проникають хвороботворні бактерії, що викликають болі в вухах.

Будова органів слуху

Вуха мають складну анатомію, складаються з периферичної та центральної частини. Перша представлена ​​звукопровідним (зовнішнє і середнє вухо) і звукосприймальним (внутрішнє вухо) відділом, а друга - у вигляді нервових волокон, що йдуть в скроневу частку головного мозку.

Зовнішнє вухо - це вушна раковина і слуховий прохід. Середнє вухо розташовується в скроневій кістці та складається з барабанної порожнини, євстахієвої труби, що з'єднує її з носоглоткою, і печери з клітинами соскоподібного відростка. Внаслідок того, що у новонароджених євстахієва труба коротка, вони часто страждають від болю у вухах.

Чому виникають болі в вухах

Найчастіше нас вражає запалення середнього вуха або середній отит - одна з найбільш поширених різновидів цього захворювання. Внаслідок того, що інфекція потрапляє глибоко всередину, їй простіше розвиватися і до неї буває важче дістатися. Накопичується гній, який тисне на барабанну перетинку, викликаючи (серйозну) біль, яка може супроводжуватися температурою і погіршенням слуху. Якщо не лікувати захворювання, воно може перерости в серозний отит, який є важчою недугою.

Діти більше схильні до отиту, тому що у них євстахієві труби все ще ростуть і не здатні швидко виводити зайві рідини. Через це вухо стає вразливим для інфекцій.

Дуже часто погіршення слуху пов'язано з пробками вушної сірки, які накопичуються в слухових проходах. Надлишок сірки може спровокувати виникнення сірчаної пробки, яка притискає барабанну перетинку і викликає часткову втрату слуху, шум у вухах, запаморочення, навіть блювоту і судоми.

Для того, щоб не допустити захворювання отитом, необхідно правильно лікувати простудні захворювання, підіймати імунітет і регулярно проводити гігієнічні процедури. Для видалення сірчаних пробок, профілактики захворювань органів слуху і в комплексній терапії вушних проблем можна використовувати фітопрепарати, представлені в нашому інтернет-магазині.


Купити засоби для вух по самій вигідній ціні з доставкою по Києву та Україні та отримати безкоштовну консультацію Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Читати далі