Тонометри та комплектуючі до них

Акції
 • Ціна
  грн - грн
 • Форма випуску
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Показано з 1 по 21 із 83 (всього 4 сторінок)

Тонометри та комплектуючі до них

Тонометри - прилади, які вимірюють артеріальний тиск.

Існують механічні, електронні, напівавтоматичні та автоматичні тонометри, які відрізняються способом використання і точністю вимірювань.

Механічні тонометри здатні вимірювати артеріальний тиск за методом Короткова. Щоб провести вимірювання, людина повинна брати участь на всіх етапах використання, тому прилад має додаткову похибку внаслідок людського фактора.

Електронні тонометри дозволяють використовувати вимірювальні прилади в домашніх умовах. Такі апарати дуже зручні й портативні, знімають показання незалежно від органів почуттів, людини що вимірює.

Напівавтоматичні тонометри - апарати, які за принципом роботи схожі з автоматичними, але відрізняються способом накачування повітря в манжету. Точність вимірювання електронних і напівавтоматичних апаратів для вимірювання тиску ідентичні.

Автоматичні тонометри вимірюють верхній і нижній кров'яний тиск і пульс. Похибка вимірювань в таких апаратах мінімальна.

Комплектуючі до тонометрів включають манжети, мережеві адаптери, нагнітачі, манометри та камери. При необхідності комплектуючі можна придбати окремо.

Купити тонометри та комплектуючі до них по самій вигідній ціні з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".


Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі