Дитяча техніка

 • Ціна
  грн - грн
 • Бренди
  0
  0
 • Виробники
  0
Акції

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Дитяча техніка - це пристрої, які призначені спеціально для малюків. До дитячої техніки можна віднести як різні вимірювальні прилади, так і іграшкову побутову техніку.

До необхідних приладів, які допомагають стежити за здоров'ям і правильним розвитком дитини, відносять дитячі ваги, електронні термометри та іншу техніку. Для вимірювання дитячої ваги звичайні прилади не підходять, оскільки вони розраховані на людину вагою понад 40 кг. Пристрої для немовлят можуть вимірювати маленьку вагу і перетворювати процес зважування в захоплюючу гру.

Серед товарів дитячої техніки великою популярністю користуються такі вироби:

 • ваги
 • термометри
 • іграшки у вигляді дитячої побутової техніки

Які бувають ваги для дітей?

Дитячі ваги бувають механічними та електронними.

Механічні ваги з циферблатом і стрілкою, яка пересувається по ньому. Основним недоліком цього типу ваг є неможливість з точністю до грама визначити вагу малюка.

Електронні ваги мають пластиковий корпус, циферблат і не мають деталей, що збільшують вагу пристрою. Такі ваги легко фіксують вагу і дозволяють отримувати більш точні дані.

Цифрові ваги здатні не тільки точно визначати вагу малюка, але і зберігати попередні результати. Такі функції дозволяють відстежувати динаміку зростання дитини.

Коли вага дитини рівномірно збільшується, то це говорить про те, що організм отримує необхідні поживні речовини. Варто зазначити, що для дітей, які народилися раніше терміну, краще підібрати цифрові ваги, оскільки вони зручні в експлуатації, надійні, компактні та легко переносяться.

Не менш важливо для здоров'я дитини вчасно помітити підвищення температури. Щоб швидко і точно дізнатися температуру малюка, потрібно придбати термометр.

Термометри - прилади, які дозволяють вимірювати температуру тіла. Ці прилади дуже важливі, тому, що підвищена температура може свідчити про початок захворювання.

Молодим батькам складно заспокоїти дитину навіть на 5 хвилин, щоб виміряти температуру, тому були розроблені наступні типи термометрів: ртутний, цифровий, соска-термометр, інфрачервоний, вушні та лобові термометри, температурний індикатор.

Який термометр вибрати?

Якщо ви цінуєте точність, то варто звернути увагу на електронні ректальні термометри; якщо потрібно швидко отримати результат, то підійде вушний термометр, а для новонароджених найкраще термометр-соска.

Чи правда, що існує побутова техніка, якою можуть користуватися діти?

Так правда! Малюки завжди прагнуть копіювати батьків і їм хочеться натискати кнопочки на пральній машині, погладити речі або погосподарювати на кухні. Щоб малюк зміг задовольнити свій інтерес, але не травмував себе дорослою технікою, виробники дитячих товарів придумали іграшки у вигляді побутової техніки.

До такої техніки можна віднести пральні машини, пилотяги, швейні машинки, холодильники, міксери та багато інших іграшок.

Купити дитячий техніку за найвигіднішою ціною з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі