Дитяче харчування

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
 • Вік
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
 • Бренди
  0
 • Виробники
  0
Акції

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)

Дитяче харчування

Правильне харчування - запорука здоров'я, це знає кожен з нас. Мама не зможе спокійно спати, знаючи, що її малюк харчується неякісною їжею. Їжа карапуза до трьох років і старше повинна забезпечувати організм дитини всіма поживними та корисними речовинами саме в тих кількостях, які необхідні зростаючому організму. Ринок дитячого харчування має велику кількість різновидів дитячих сумішей, їх можна розділити на такі основні види: молочні суміші, пюре та соки, а також каші для дітей.

Молочні суміші

Молочні суміші - харчування для дітей грудного віку. Велика частина всіх молочних сумішей виробляється на основі коров'ячого або козячого молока. Залежно від здатності матері до годування немовляти, такий вид продукту може бути основним або додатковим видом дитячого харчування для новонароджених протягом перших місяців життя.

Пюре і соки

Корисні соки та пюре з овочів і фруктів це допоміжне харчування дітей 4-5 місяців. Соки та пюре допомагають познайомити малюка з новими для нього смаками та ароматами, сформувати правильні харчові переваги з самого раннього віку. Такі продукти покращують апетит дитини, збагачують його раціон найважливішими речовинами. І найголовніше - фруктові суміші "наповнені сонцем" і дарують дітям радість, адже у них незвичайний смак і яскравий колір.

Каші для дітей

Дитячі каші дуже корисні для харчування маленької дитини. Разом з овочами, каші є стравами для першого прикорму дитини. Знайомство з ними відбувається у віці приблизно з 6 місяців. У рідкісних випадках, при стійкому недоборі ваги малюка, лікар може порекомендувати ввести кашу в меню дитини трохи раніше. Каші для новонароджених - продукт швидкого приготування, який при термічній обробці зберігає всі вітаміни та мікроелементи.

Купити дитяче харчування по самій вигідною ціною з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі