Доппельгерц / Doppelherz®

 • Ціна
  грн - грн
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0

Доппельгерц Kinder Вітамін Dз желейний №30 - Фото

215 грн

  0 відгуків

Доппельгерц System Ортопро Імун саше №30 - Фото

600 грн

  0 відгуків

Доппельгерц Актив Коензим Q10 капсули №30 - Фото

232 грн

  0 відгуків

Показано з 1 по 21 із 72 (всього 4 сторінок)

Історія "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" почалася в 1897 році. Фармацевт Альфред Квайссер заснував невелику фармацевтичну фабрику в Гамбурзі, що виробляла косметичні засоби по догляду за шкірою. Дивовижна завзятість цієї неординарної людини, яка мала таланти підприємця, вченого й рекламного агента, дозволило компанії, попри значні труднощі, утвердитися на ринку фармацевтичних продуктів.

У 1919 році в Ессені фармацевтом Йозефом Петером Хеннесом була винайдена оригінальна рецептура Доппельгерц® Енерготоніку, яка практично не зазнала змін до теперішнього часу. Засноване ним пізніше підприємство виробляло та успішно продавало цей препарат.

В результаті подальшого злиття цих двох підприємств утворилася компанія "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ", головний офіс якої з 1987 року знаходиться в м. Фленсбург.

На світовому фармацевтичному ринку компанія "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" є одним з визнаних лідерів у виробництві вітамінно-мінеральних комплексів. Демократична ціна й широкий асортимент Doppelherz – ось запорука успіху бренду. Україна також не оминула ця торгова марка, вона користується великою популярністю серед споживачів.

Сьогодні "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" – це сучасне хіміко-фармацевтичне підприємство, основним напрямком діяльності якого є виробництво та продаж лікарських препаратів, вітамінно-мінеральних комплексів і засобів гігієни порожнини рота. Компанія поставляє свою продукцію більш ніж в 50 країн світу і є одним з провідних виробників в Німеччині. "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" використовує останні досягнення в технології та виробництві, працюючи відповідно до міжнародних стандартів якості GMP згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я.


Головною метою "Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ" є щоденна турбота про здоров'я і збереження гарного самопочуття своїх споживачів.
Німецькі лікарські препарати, засоби гігієни порожнини рота і всі види продукції, вироблені компанією, мають надзвичайно високу якість. Цей основоположний принцип проходить через всю діяльність підприємства. Доппельгерц має широкий асортимент продукції для дорослих і для дітей, задовольняючи попит навіть найвибагливішого споживача. Його мультивітаміни допомагають залишатися сильними та здоровими жінками та чоловікам по всьому світу. Попри те, що випускає цей німецький бренд, комплекс вітамінів або бади для гарного самопочуття, він завжди дбає, щоб склад і якість його продуктів залишалися на висоті. Компанія не ризикує здоров'ям людей, для підвищення персональної відповідальності кожен співробітник фірми особисто відповідає за якість продукції, що випускається, це дає впевненість клієнтам в продуктах компанії.

У нашому каталозі представлені doppelherz вітаміни в великому асортименті, купити в Києві за низькою ціною з доставкою по Україні й отримати безкоштовну консультацію ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Часті питання про Доппельгерц

✅ Доппельгерц що це таке?

Доппельгерц – це відомий німецький бренд по виробництву вітамінних комплексів і препаратів для поліпшення здоров'я.

✅ Скільки коштують вітаміни Доппельгерц?

Ціна на вітаміни варіюється від 80 грн до 440 грн.

✅ Де виробляють продукцію Doppelherz?

Виробник «Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ»(Німеччина).

Читати далі