Мускусил/Muscusil®

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
 • Виробники
  0

Набір Мускусил 4 в 1 (крем + 3 лубриканта) - Фото

512 грн

  0 отзывов

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Мускусил/Muscusil®

Мускус – натуральний компонент, який не має собі рівних по силі та ефективності впливу на людський організм. Це червоно-бурий секрет зі специфічним запахом. Він тисячоліттями застосовувався і в Стародавньому Китаї, і в Стародавній Русі, і в Європі.

Краплі Мускусил Форте – це біологічний продукт тваринного походження з унікальними цілющими властивостями. Багатовікові традиції виліковування недугів на фізичному та енергетичному рівні.
Еротичний крем-гель Мускусил XXL розроблений на основі мускусу (бобрового струменя).

Мускус з давніх часів вважався засобом, який впливає на потенцію та підвищує сексуальну активність у чоловіків і жінок.
Еротичний крем-гель Мускусил XXL розроблений спеціально для чоловіків і жінок, що піклуються про якість і тривалість ерекції та еротичних відчуттів.

Більшість не знає, що лубриканти – інтимні мастила, дозволяють отримати більше задоволення від інтимних стосунків, допомагають зробити сексуальне життя яскравішим, приємнішим, цікавішим і легким. Гелі лубриканти Мускусил містять компоненти, які допомагають отримати оргазм, зробити його яскравим і незабутнім. Якщо у Вас "все добре", Мускусил зробить "ще краще", він посилить взаємну чутливість і гостроту відчуттів.
Гелі лубриканти Мускусил не викликають звикання, гіпоалергенні й підходять практично всім чоловікам і жінкам. У лубрикантів Мускусил в якості основи використовуються вода, силікон або їх комбінація. Силіконові та водно-силіконові гелі-лубриканти довго не висихають і забезпечують більш тривале комфортне ковзання і задоволення. Лубриканти Мускусил розроблені з урахуванням pH й інших особливостей інтимної зони, вони не руйнують латекс і сумісні з презервативами та інтимними гаджетами.

Купити продукцію Мускусил/Muscusil за найвигіднішою ціною з доставкою по Києву та Україні й отримати безкоштовну консультацію провізора Ви можете в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".


Бажаємо Вам приємних покупок!


Читати далі