Вітаджен / Vitagen®

 • Ціна
  грн - грн
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0

Вітаджен N04 Анемія / Vitagen Anemia капсули №60 - Фото

202 грн

  0 отзывов

Вітаджен N39 D3 Макс / VITAGEN D3 max капсули №60 - Фото

225 грн

  0 отзывов

Показано з 1 по 21 із 61 (всього 3 сторінок)

Вітаджен / Vitagen®


Американська торгова марка Vitagen — виробник сучасних мінерально-вітамінних комплексів, необхідних для підтримки здоров'я і гарного самопочуття. Перелік продукції включає більше ніж 150 рецептів на натуральній основі для кожного, хто хоче досягти фізичної та психологічної гармонії, незалежно від статі, віку та вподобань в харчуванні. Препарати Вітаджен — це вітамінні комплекси, розроблені вченими з вітамінотерапії з 26 країн, відповідають сучасним стандартам, позбавлені побічних ефектів, не містять елементів тваринного походження, мають зручну форму випуску.


Продукція Vitagen — це вітамінно-мінеральні комплекси, найбільш наближені до нагальних потреб людського організму. Препарати створені з біологічно доступних форм вітамінів, мінералів і амінокислот, складені за принципом синергії, тобто здатності підвищувати ефективність один одного.

Дієтичні препарати від компанії Vitagen допоможуть вирішити основні проблеми людей, що живуть в забрудненому навколишньому середовищі, з щоденними стресами і їх наслідками — порушення обміну речовин, ожиріння, дисфункціями серцево-судинної системи, нервовими збоями, раннім старінням шкіри, погіршенням стану опорно-рухового апарату тощо.


Завдяки прийому даних вітамінів можна усунути окремі негаразди організму, а також поліпшити загальний стан, підвищити імунітет, опірність захворюванням.

З величезного асортименту представленої продукції кожен може підібрати для себе індивідуальний курс вітамінотерапії, вирішуючи вузькоспрямовані проблеми в складі комплексної терапії конкретних захворювань, а також отримуючи додаткове джерело важливих елементів для профілактики хвороб. Застосування комплексу Вітаджен рекомендовано всім, хто піклується про своє здоров'я, довге та активне життя.

Читати далі