Індол-3-карбінол

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
 • Склад
  0
 • Форма випуску
  0
 • Бренди
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Індол-3-карбінол це біологічно активна фітохімічна речовина з хрестоносних рослин. Найпопулярнішим джерелом сировини для добавки є броколі. Відкрити корисні властивості цієї добавки вчені змогли завдяки ряду тестів, які почали проводити ще понад 50 років тому.

На сьогодні Індол по праву вважається одним з кращих нутрієнтів для підтримки жіночого здоров'я. Багатофункціональний репродуктивний стимулятор здатний підвищувати рівень жіночого гормону. Добавка Індол 3 карбінол жіночий бад, який покликаний сприяти здоров'ю матки та запобігати утворенню пухлин.

Ендокринна залоза, як і яєчники, повинна бути здоровою, щоб підтримувати нормальний стан жіночого тіла. Жіноче здоров'я залежить від багатьох факторів, в тому числі від правильної турботи про себе і контролю процесів всередині свого тіла. Будь-яке захворювання, що передається статевим шляхом, може порушити баланс і привести до погіршення загального стану.

Індол: користь і побічні ефекти

Речовина допомагає уникнути гормональних уражень системи органів шлунково-кишкового тракту, підшлункової та щитовидної залози, а також поліпшити стан матки та молочної залози, особливо під час клімаксу. Індол 3 карбінол перешкоджає проліферативним процесам в тілі, блокуючи зв'язок 16-С-гідроксіестрона з естрогеном.

Індолом гальмують розвиток вірусу папіломи людини, знижують ризик формування і поширення папіломатозних утворень. Тому може бути частиною терапії ВПЛ, при підвищеній агресивності хвороби або в її запущених стадіях. Індол надає антиоксидантний ефект на організм, підсилює ефективність такого процесу як детоксикація тіла. Засіб це активний компонент покликаний боротися з природним старінням.

Вам також слід купити індол 3-карбинол для поліпшення стану всіх органів і систем. Дія добавки Індол 3 карбінол для знищення вірусів і зменшення пухлин високо цінується покупцями. Приймати препарат можна для детоксикації тіла і як антиоксидант. Рослинний індол використовують для поліпшення якість життя. Вітаміни для жінок дуже важливий аспект турботи про здоров'я, особливо в період менопаузи.

При значному передозуванні препарату Індол 3 карбінол можливе виникнення нудоти, блювоти, порушення орієнтації в просторі. Але отримати такі негативні ефекти від прийому можна тільки значно перевищивши дозу добавки.

Регулярне використання призводить до:

 • підтримки балансу жіночого гормонального фону;
 • зниження ризику виникнення патологій молочних залоз;
 • запобігання утворенню ущільнень;
 • зменшення хворобливих відчуттів в грудях;
 • сприятливому впливу на естрогеновий метаболізм;
 • противірусного і детоксикаційної ефекту;
 • протидії передчасному старінню.
Індол

Форма випуску та дозування добавки Індол 3 карбінол

Ви можете купити індол таблетки або капсули з вегетаріанською, іноді желатиновою, оболонкою. Одна таблетка може містити від 10 мг індол-3 і до 100 мг екстракту броколі. Інструкція зазвичай містить інформацію про точний вміст речовин в капсулі або таблетці. Застосування такої речовини, як натуральний концентрат броколі, схвалено більшістю лікарів як профілактичний засіб для контролю гормонального фону.

Приймати рекомендується 2 капсули на добу, але все залежить від кількості діючої речовини. Протипоказання до застосування це індивідуальна непереносимість компонентів, тому уважно вивчіть склад таблеток. Не рекомендується вживати під час вагітності, в період годування, і при наявності онкозахворювань гормональної етіології.

Купити Індол 3 карбінол в Києві

Інтернет-магазин Fitomarket пропонує великий вибір дієтичних добавок для зміцнення імунітету та уповільнення процесів старіння. Ціна на індол-3-карбінол варіюється в залежності від популярності бренду і натуральності складу компонентів. Купити онлайн можна вітаміни та будь-який вид дієтичних добавок для підтримки жіночого організму. Ви можете замовити товар з доставкою по Україні та Києву.

Читати далі