Вітаміни для нервової системи

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага, г/мг
  0
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 317 (всього 16 сторінок)

Від стресу тіло може почати повільно руйнуватися. Постійні недосипання, втрата апетиту і напруга призводить до випадання волосся, погіршення стану шкіри та нігтів. Заспокійливі харчові добавки, які надають підтримку нервовій системі, можуть поліпшити загальний стан організму. На сайті Фітомаркет ви знайдете тільки найякісніші капсули та таблетки для міцних нервів за вигідною вартістю, адже ми офіційний імпортер багатьох світових брендів!

Вітаміни для нервової системи

Комплекс Gaba (ГАМК, гамма-аміномасляна кислота) - нейромедіатор головного мозку, що допомагає заспокоїти нерви та зменшує прояви дратівливості. Речовина працює за принципом зниження збудливості нерв синапсів і регулювання процесом гальмування. Відновлення нервів дорослої людини тривалий процес, але саме поліпшення постачання мозку амінокислотами, сприяє зниженню тривоги та збудження.

Біодобавка для заспокоєння нервів популярна серед спортсменів. Величезні навантаження швидко виснажують організм, людина відчуває стрес навіть на клітинному рівні. ГАМК допомагає тілу швидше відновлюватися, стимулює зміцнення нервової системи. Призначення гамма-аміномасляної кислоти:

 • стимулювати вироблення тілом гормону росту;
 • поліпшити стійкість нервової системи;
 • стабілізувати сон і підвищити ефективність тренувань;
 • розслабитися і відновитися після фізичного навантаження.

Ашваганда - цілющий екстракт для нервів?

Високий рівень гормону стресу кортизолу може істотно підвищити ризик серцево-судинних і метаболічних захворювань. Заспокійливі засоби без рецепта, які можна давати навіть дітям, сприяють поліпшенню когнітивних функцій мозку і набуття балансу. Трав'яні рослинні комплекси відмінно справляються з розхитаною нервовою системою, до того ж вони досить безпечні.

Екстракт ашваганди свого роду антидепресант. Доведено, що він знижує рівень кортизолу на 28-30% і допомагає адаптуватися до стресових факторів. Дія цієї рослину на психіку більш ніж цілюща. Деякі дослідження доводять, що за 6-8 тижнів прийому добавок з Ашваганда симптоми тривожності та депресії знижуються в середньому на 70%.

Ашваганда, універсальна добавка від стресу, випускається в порошку, таблетках або капсулах. Добова доза становить до 450 мг порошку з коріння і листя чагарника. У більшості досліджень прийом ашваганди не викликав побічних ефектів, але варто проконсультуватися з лікарем, якщо збираєтеся давати її дитині.

Підтримка нервової системи

Добавка оксітріптан (5-HTP) джерело серотоніну 

Допомагає від нервозності оксітріптан (5-гідрокситриптофан) є амінокислотою, яка бере участь в процесі вироблення серотоніну. Порушення природного вироблення цієї речовини, проявляється у вигляді безсоння, постійних головних болів, порушення сну, нарколепсії, булімії. Тривалий дефіцит 5-HTP може привести до появи нервового зриву. Регулярне вживання різних амінокислот захистить вас від гострих переживань і поліпшити загальний стан здоров'я.

Дія амінокислоти оксітріптана:

 • регулювання рівня агресії, тривоги, хвилювання;
 • зниження апетиту, зменшення почуття голоду;
 • поліпшення якості сну, допомагає засинати;
 • усунення головних болів, мігрені, запаморочення;
 • профілактика судинних захворювань і хвороби Паркінсона.

Вітаміни для міцних нервів важливо приймати вчасно!

У різних магазинах пропонується безліч варіантів вітамінів і добавок від тривоги. Комплекси від стресу бувають як для жінок і чоловіків, так і монодобавки з мінералів і поживних речовин. Нервозаспокійливі засоби доступні в будь-якій формі випуску і націлені на різний результат, в залежності від потреб.

Недорогі бади з мікроелементами не менш ефективні, ніж популярні добавки від провідних брендів, головне щоб вони містили всі необхідні мікроелементи для відновлення здоров'я. Купити кращі препарати для турботи про свою нервову систему можна за вигідною ціною в інтернет-магазині Fitomarket. Ми здійснюємо доставку кур'єром по Києву, а також поштовою службою в будь-яке місто України.

Читати далі