Від кашлю

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
 • Вага, г/мг
  0
  0
 • Вік
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 54 (всього 3 сторінок)

Кашель — це реакція організму на наявність подразників у верхніх дихальних шляхах, які осідають на слизовій горла і бронхів та викликають кашльовий рефлекс для позбавлення від чужорідних агентів. Кашель може бути реакцією на запальні процеси органів дихання й одним з основних симптомів застудних захворювань. Буває він двох видів — вологий і сухий. Кашель важливо лікувати відразу, щоб він не переріс в хронічну форму захворювання. Боротися з кашлем допоможуть різні таблетки, сиропи, льодяники.

Препарати при сухому і вологому кашлі

Засоби для позбавлення від кашлю підбираються в залежності від виду. Існує два види кашлю — сухий і вологий. Вони виникають при подразненні кашльових рецепторів, при наявності запального процесу горла, трахеї або місця розподілу бронхів.

При сухому кашлі призначають різні таблетки, сиропи, льодяники й т.д. для усунення спазмів, а при вологому засоби, які розріджують, викликають відхаркування і відходження мокроти. Попри те, що більше дискомфорту доставляє саме сухий кашель, більше наслідків може бути від вологого. Мокротиння, яке накопичилася в легенях, необхідно вивести, щоб запобігти розвитку захворювань дихального апарату.

Препарати від кашлю виробляються в різних формах випуску: таблетки, капсули, сиропи, льодяники, краплі й т.д. Різні види препаратів призначені для усунення як сухого, так і вологого кашлю, тому необхідно, щоб лікар визначив вид кашлю і підібрав засіб, що підходить саме для вашого випадку. Наприклад, якщо приймати таблетки для сухого кашлю при вологому, ефекту не буде, оскільки не буде виводитися мокрота.

Від сухого кашлю

Таблетки, сиропи та льодяники від сухого кашлю найчастіше виготовлені на основі рослинних компонентів. Такі препарати пом'якшують і заспокоюють першіння, усувають спазми, а також надають антисептичну та бронхорозширювальну дію. Знижують чутливість кашльових рецепторів, завдяки чому пригнічують кашель. Також при сухому кашлі іноді приймають відхаркувальні препарати для того, щоб сухий кашель перейшов у мокрий з мокротою для подальшого її виведення з бронхів.

Таблетки не завжди можуть бути зручні для прийому при сухому приступоподібному кашлі, в такому випадку можна підібрати більш комфортну форму випуску, наприклад, сироп, розчин або льодяники.

При вологому кашлі

Засоби при лікуванні вологого кашлю сприяють звільненню від мокротиння нижніх відділів дихальних шляхів. Це препарати для розрідження густого мокротиння, коли мокрота переходить в більш рідкий стан, це сприяє її кращому відходженню та відхаркуванню.

Препарати для стимуляції відходження мокроти використовуються тоді, коли мокрота досить рідка, і вони допомагають її якнайшвидшому відходженню.

Варто звернути увагу, що такі таблетки та сиропи ефективні тільки при ураженні нижніх частин дихальних шляхів, при спробі позбутися з їх допомогою від сухого кашлю, можна погіршити стан і спровокувати розвиток ускладнень.

Таблетки, сироп, льодяники від кашлю: особливості, форма випуску, протипоказання

Існує багато форм випуску препаратів від кашлю, що дозволяє без проблем застосовувати їх як для дорослих, так і для дітей:

 • Сиропи — відмінна альтернатива таблеткам, які так не люблять діти. Сиропи приємні на смак і їх легко дозувати за допомогою мірного стаканчика або ложечки в комплекті із засобом. Вони пом'якшують горло завдяки своїй консистенції. Велика частина сиропів виготовлена ​​на основі натуральних компонентів і дозволяється до прийому діткам від 6 років.
 • Таблетки — найчастіше їх приймають дорослі для боротьби з кашлем, оскільки таблетки зручніше брати з собою і не потрібно дозувати спеціальним посудом. Можна приймати з 12 років.
 • Льодяники — діють як антисептики, знімають подразнення, зменшують больові відчуття, усувають першіння, ефективні при осиплості голосу і важкому диханні.

Протипоказання

Навіть у натуральних і рослинних препаратів є протипоказання і побічні дії. Перед тим, як починати пити таблетки, сиропи, льодяники й т.д. від кашлю необхідно ознайомиться з інструкцією і чітко слідувати вказівкам в ній, а також порадам вашого лікаря.

Не рекомендується приймати препарати від кашлю без попередньої консультації лікаря вагітним, годуючим жінкам і дітям.

Не варто приймати препарати, якщо у вас є індивідуальна непереносимість компонентів рецептури засобу.

Препарати відхаркувальної дії не можна пити одночасно з речовинами, які пригнічують дію на кашльовий центр. Це може спровокувати розвиток пневмонії або іншого запального процесу нижніх дихальних шляхів.

Купити таблетки, сироп, льодяники в інтернет-магазині Фітомаркет

Невисока ціна, доставка по Києву та Україні, сертифікати якості на всю продукцію, знижки постійним клієнтам, великий вибір продукції.

Читати далі