Л-карнітин (левокарнітин)

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
 • Окремі вітаміни
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Кількість
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 84 (всього 4 сторінок)

Карнітин - це особливе липотропное з'єднання в нашому тілі, яке допомагає ефективно перетворювати жир в енергію. Воно транспортує ненасичені жири в мітохондрії, де відбувається їх окислення і вивільнення великої кількості палива. Даний процес називається ліполізом. Підсумком серії таких хімічних реакцій є значне зменшення підшкірно-жирового прошарку і, як наслідок, зниження ваги.

На сьогодні купити l-карнітин можна в будь-якому магазині спортивного харчування або навіть аптеці. Ця непротеіногенна амінокислота комплексної дії, в організмі людини синтезується з вітамінів і амінокислот. У незначній кількості вона надходить в наше тіло разом з їжею. Основними джерелами карнітину вважаються білкові продукти: м'ясо, риба, птиця, молоко, сир. Брак амінокислоти провокує розвиток хвороб серцево-судинної системи, знижує швидкість ліполізу і в тривалій перспективі веде до ослаблення імунного захисту організму. При цьому дефіцит карнітину спостерігається у кожного другого спортсмена.

Яку роль відіграє л-карнітин в організмі?

Для нормального протікання метаболічних процесів в нашому тілі дуже важливий кофермент (коензим) А. Він бере участь в реакціях синтезу та окислення жирних кислот, ліпідів і інших речовин. Наявність в організмі l-carnitine підтримує його активність, сприяючи транспорту продуктів цих реакцій в мітохондрії. Які вільно перетворять їх в енергію у найбільш доступній для організму формі АТФ.

Позитивні ефекти від прийому l-карнітину:

 • зменшення жирового прошарку тіла, транспортування і спалювання жирних кислот;
 • активація обміну речовин і більш швидкий приріст м'язової маси;
 • має анаболічну і антигіпоксичну дію і покращує роботу серцевого м'яза;
 • підвищує загальну витривалість і працездатність спортсмена;
 • покращує роботу головного мозку, сприяє зміцненню пам'яті.

Професіонали спортсмени і новачки в спорті часто задаються метою швидко наростити м'язову масу і прибрати жирові відкладення. Добавка л карнітин вважається жироспалювачем №1 в світі. Саме її радять приймати тренера і дієтологи, щоб прискорити процес скидання зайвої ваги. Завдяки своїм унікальним властивостям карнітин широко застосовується в якості спортивної добавки.

L CARNITINE в спорті

Який L CARNITINE вибрати?

Ель карнітин випускається в декількох варіантах: таблетки, капсули і рідкий концентрат, який іноді називають сиропом. Вважається, що рідка форма випуску цієї амінокислоти засвоюється краще, але зазвичай вона дорожче своїх аналогів. Найнижчу ціну мають таблетки L-карнітину, але при цьому пресована форма добавка засвоюється організмом довше.

Спортивна добавка карнітин ефективно підвищує рівень енергії і дозволяє швидко спалювати жирові відкладення. При цьому вона позитивно впливає на стан імунної системи, покращує самопочуття спортсмена і зміцнює його здоров'я, на відміну від деяких видів спортивного харчування.

Амінокислоту слід приймати вранці після пробудження і безпосередньо перед заняттями спортом. У дні відпочинку від тренувань, спортивну добавку вживають тільки вранці після сніданку. Добова доза L-карнітину зазвичай становить 1-3 г. Цю спортивну добавку приймають протягом 2 місяців, після чого робиться перерва мінімум на 1-2 тижні.

Де купити жироспалювач l-карнітин в Києві та Україні

Купити l карнітин та інші види спортивних жироспалювачів можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування. Продукція брендів спортивного харчування Doctor's Best, Now Foods, ANS Performance, Vansiton, Nutrend, Country Life відрізняється високою якістю.

Якщо ви живете в Києві, то можете купити спортивне харчування та л карнітин в офлайн магазині, попередньо ознайомившись з асортиментом на нашому сайті. Обов'язково попередьте менеджера, що забираєте замовлення в магазині, асортимент і ціни офлайн та онлайн магазину часто відрізняються. Щоб отримати додаткову консультацію, зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок за допомогою спеціальної кнопки на сайті.

Читати далі