Амінокислоти

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
  0
  0
 • Мікроелементи
  0
  0
  0
 • Окремі вітаміни
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Кількість
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції
ColonWell Здоровий кишечник та схуднення 400 г
-30%
Ceralin® Forte Metagenics (Цералін Форте) 90 капсул
-20%
Collagenics® Metagenics (Коладженікс) 60 таблеток
-10%


Показано з 1 по 21 із 348 (всього 17 сторінок)

Наш організм фактично повністю складається з амінокислот, вони використовуються для регенерації, збагачення і зміцнення органів і тканин. Білки, що включають різні групи цих речовин, відповідають за метаболізм, збільшення об'єму м'язів і розумову діяльність мозку. Професійні спортсмени та бодибілдери використовують спортивні комплекси, таких як карнітин, казеїн, аргенін для формування м'язового рельєфу або сушки тіла.

В організмі людини налічується понад 20 таких з'єднань, які діляться на три категорії: незамінні (поставляються виключно ззовні), замінні (можуть синтезуватися всередині тіла) і умовні. Є 9 незамінних, це гістидин, ізолейцин, лейцин, лізин, метіонін, фенілаланін, треонін, триптофан і валін. Замінними вважаються аланін, аспарагін, аспартат і глутамін. Умовними: аргінін, цистин, тирозин, гліцин, орнітин, пролін і серин.

Типи амінокислотних комплексів

 • Вільні - моментально проникають в кров і не потребують перетравлення з боку травної системи, швидко засвоюються м'язами;
 • Гідролізована форма - основа для всіх анаболічних реакцій, виконують функцію підживлення тіла;
 • BCAA або «м'язові» кислоти - дев'ять незамінних компонентів, які беруть участь в будівництві всіх рухових тканин;
 • Ді-і тріпептідная амінокислоти - відповідають за анаболічні реакції.

Як приймати комплекси?

Амінокислоти рекомендують приймати до, під час і після тренувань для швидкого стимулювання синтезу білка і запобігання катаболізму м'язів. Їх також можна приймати між прийомами їжі. Ці спортивні добавки продаються в капсулах, таблетках, в рідкому вигляді та у вигляді простого, ароматизованого порошку, який можна змішати з рідиною. Тренер допоможе вам підібрати правильні спортивні добавки в залежності від цілей ваших тренувань.

Спортивне харчування, особливо вітаміни, протеїни та bcaa, важливі для формування правильного рельєфу і задоволення всіх потреб тіла. Крім того, вони можуть сприяти схудненню, спалювати жир, прибирати біль після тренувань і підвищувати витривалість.

Амінокислоти для спорту

Вибираємо амінокислоти виходячи з потреб

Серед лідерів наших продажів, які ми радимо по співвідношенню ціна / якість - бренди Optimum Nutrition (США), Nutrend (Чехія) і Вансітон (Україна). Особливу увагу варто приділити виробнику Country Life (Кантрі Лайф), який більше спеціалізується на різних натуральних вітамінах, але може похвалитися відмінною репутацією і високою якістю сировини.

Амінокислота для спорту Amino Energy ON - збалансований мікс швидко засвоювальних мікронізованих амінокислот у вільній формі, доповнений амінокислотами з розгалуженими ланцюжками (BCAA) і аргініном.

Добавка Max-Amino В6 Country Life - є додатковим джерелом 16 різних амінокислот у вільній формі, необхідних організму при фізичних навантаженнях.

L-карнітин капсули №150 Vansiton - активні речовини в складі жироспалювача допомагають вам використовувати жир, накопичений в тілі, для вироблення енергії.

Амінокислоти та BCAA - чи є різниця?

BCAA - це всього лише вид амінокислот. Вони мають складну молекулярну структуру і не синтезуються організмом самостійно. BCAA складається з трьох з'єднань - лейцин, ізолейцин і валін (зазвичай в дозуванні 2: 1: 1). Саме ця добавка найбільш важлива для формування м'язової тканини. Ще одним її плюсом вважається швидке засвоєння організмом.

Чому варто замовити на Fitomarket?

Інтернет-магазин спортивного харчування "Фітомаркет" (Україна, Київ) пропонує великий асортимент амінокислот для спортсменів. Всі вони розрізняються своїм складом, співвідношенням складових і ступенем засвоюваності. Купити амінокислотні комплекси зручно через каталог інтернет-магазину або через консультанта можна у нас на сайті.

Замовити та купити в Києві спортивне харчування - амінокислоти з доставкою по всій Україні на сайті fitomarket.com.ua, ціна - доступна і відповідає якості товару.

Читати далі