Гідролізат протеїну

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
 • Склад
  0
 • Форма випуску
  0
 • Бренди
  0
 • Виробники
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 22 (всього 2 сторінок)

Протеїн чистого виду білок, що дозволяє не тільки поповнити витрати енергії, а й забезпечити матеріал для створення нових клітин, в тому числі м'язової маси. Харчування спортсменів повинно містити якомога більше поживних речовин, щоб організм використовував їх для створення рельєфу м'язів. Протеїн гідроізолят є відмінним вибором завдяки своїм властивостям швидко насичувати тіло і поповнювати його енергетичні запаси.

Як виробляють гідролізат білка

Молоко складається з двох стійких молекулярних форм - сироватки та казеїну. Перша відрізняється більшою поживністю і корисністю, вона виділяється в період лактації для забезпечення малюка всіма корисними амінокислотами та елементами. Гідролізат протеїну - кінцевий продукт обробки сироватки. Завдяки унікальній технології обробки він зберігає більшість своїх корисних поживних властивостей.

Гідролізат сироваткового протеїну проводиться за допомогою фільтрації та очищення в кілька стадій. Спочатку поділяють молоко на дві молекулярні форми: сироватку і казеїн. Потім методом ретельної фільтрації збільшується частка ізоляту завдяки відділенню жирів і вуглеводів. Останнім йде фінальне очищення методом гідролізу, де з продукту видаляються всі залишкові жири та цукор.

Переваги приймання гідролізату для організму

Щоб розуміти основні переваги даного типу протеїну, варто згадати про наявність в ньому амінокислот з ді-і тріпептідними зв'язками. Для їх засвоєння організму потрібно мінімальна кількість зусиль, вони буквально всмоктуються протягом пів години. На відміну від амінокислот у вільній формі, які засвоюються набагато повільніше шляхом боротьби за першість попадання в кровотік. Гідролізований протеїн також допомагає підтримувати азотний баланс в організмі, що забезпечує безперебійне протікання процесів росту в м'язах.

Серед інших плюсів вживання ізоляту:

 • Стабілізація показників глюкози в крові;
 • Підтримка достатньої кількості глікогену в м'язових тканинах;
 • Придушення процесів катаболізму;
 • Зменшення почуття голоду, зниження апетиту;
 • Усунення м'язових болів і кріпатури.

Дослідники довели, що при достатньому споживанні вуглеводів разом з ізолятами вони здатні виробляти інсулін, який надає стійкий анаболічний ефект на організм спортсмена. Тому якщо вас мучить кріпатура, задумайтеся про покупку сироваткового ізоляту.

Де купити гідролізат сироваткового протеїну

Намагаючись зорієнтуватися в торгових марках і різних брендах звертайте увагу на склад і кількість позитивних відгуків. Ціна протеїну також грає важливу роль, адже іноді ви переплачуєте за марку, але частіше за якість і чистоту споживаної продукції. Гідролізат протеїн купити для занять потрібно не тільки професійним спортсменам, але і початківцям бодибілдерам.

Гідролізований сироватковий протеїн добре зарекомендував себе як продукт необхідний для старту схуднення і набору маси. Він допоможе запустити побудову рельєфу вашого тіла і зробить цей процес куди більш приємним і надійним. Забезпечивши організм спортивним харчуванням, ми зробимо тренування набагато дієвіший. Купити гідролізат сироваткового протеїну можна в інтернет-магазині Фітомаркет.

Щоб здійснити покупку необхідно остаточно визначиться з товаром і назвати менеджеру найменування позиції. Ви також можете оформити замовлення через кошик самостійно, мінімізувавши спілкування з нашими співробітниками. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції та кращий вибір ціна - якість. А також, можливість купити в Україні спортивні продукти з доставкою Новою Поштою або Укрпоштою.

Читати далі