Протеїни

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції


Показано з 1 по 45 із 234 (всього 6 сторінок)

Протеїн – це практично чистий білок, який використовується для росту м'язів і підтримки всього організму. Наше харчування, як відомо, будується на трьох китах: жирах, білках і вуглеводах. Білок (Protein) в залежності від амінокислот з яких він складається може виконувати абсолютно різні функції: від набору м'язової маси до зниження жирових відкладень. Правильно поставлена мета при виборі білкового протеїну серед спортивного харчування допоможе істотно звузити коло пошуку.

Який вид протеїну краще приймати?

Білок виконує в нашому організмі цілий спектр життєво важливих функцій, таких як стимуляція зростання тканин і підтримка нашого тіла в тонусі. Саме тому якісний протеїн не тільки стимулює набір маси, а й допомагає тренуватися довше, підвищуючи загальну витривалість організму. Протеїн в спортивному магазині представлений у великому асортименті. Досить просто розгубитися в питанні, які протеїни придбати для ваших цілей.

Види протеїну по джерелу:

 • Молочний – складається зазвичай з двох елементів казеїнових і сироваткових білків. Одна частина засвоюється швидко і моментально живить клітини, друга більш повільно та при розщепленні виділяє додаткову енергію.
 • Сироватковий – виготовляється з молочної сироватки, характеризується великою швидкістю розщеплення. Зазвичай використовується для активного набору м'язової маси, має низьку ціну та є будівельним матеріалом для росту клітин.
 • Казеїновий – містить компонент тривалої дії та значну кількість амінокислот. Забезпечує організм великою кількістю енергії завдяки тривалому періоду розщеплення близько 6-8 годин.
 • Соєвий – повільно засвоюється й користується особливою популярністю у спортсменів-початківців. Він містить глутамін, аргінін, безліч мікроелементів і вітамінів. Допомагає знизити рівень холестерину в крові.
 • Яєчний – містить безліч амінокислот, підходить для активних тренувань, досить повільно засвоюється. Ефективний і корисний продукт для формування гарних контурів м'язів.
 • Багатокомпонентні суміші – використовуються професійними спортсменами. Підходять, для того, щоб позбутися зайвого жиру та виділити м'язовий рельєф.

Види протеїнової суміші 

Важливо пам'ятати, що максимальний ефект ми отримуємо, поєднуючи споживання білкового комплексу з активними фізичними тренуваннями. Важливо пам'ятати, що комплекси є добавкою до основного раціону, а не його повноцінною заміною. Ваша мускулатура шлунково-кишкового тракту також повинна працювати щодня. Харчування при цьому має бути також повноцінним і різноманітним, орієнтованим на набір маси й забезпечення організму всіма необхідними мікроелементами. Досягти такого грамотного підходу до свого здоров'я допоможе тренер. Зазвичай він також може порадити, де купити білок недорого і яку торгову марку варто обрати.


Особливу увагу при купівлі в онлайн магазині потрібно приділити обробці білка. Рекорди з продажу б'ють концентрати та ізоляти білків. Концентрат протеїну відрізняється відносною дешевизною та ефективністю. У ньому підвищений вміст лактози, через що люди з чутливістю до цього компоненту можуть страждати періодичними розладами шлунку. Водночас ізолят протеїну – високо очищена форма, вона має надзвичайно високу біологічну цінність. Серед її переваг висока швидкість засвоєння, що дозволяє ліквідувати недолік білків відразу після тренування. Щоб забезпечити максимальний вплив у вигляді стимуляції активності та набору маси рекомендується обирати в магазині комплекси препарату з різним ступенем очищення й тривалістю засвоєння.

Особливості вибору протеїну

Обираючи протеїн для особистого користування головне визначитися з цілями споживання. Потім уважно вивчіть асортимент продукції, ознайомтеся з виробниками й наявними відгуками. Ринок спортивного харчування рясніє розмаїттям виробників, в цілому представлено близько сотні торгових марок. Порекомендувати вам певний бренд може досвідчений тренер, але тільки індивідуальний досвід покаже наскільки вам підходить, той чи інший продукт. Білковий протеїн купити в Україні можна як з доставкою додому, так і самовивозом у магазині.

Доставка здійснюється як Новою Поштою, так і кур'єром по Києву. Якщо ви хочете особисто переконатися в якості продукції, ви можете купити в Києві протеїн особисто, приїхавши в наш роздрібний магазин. Ми можемо з упевненістю сказати, що кожна компанія, представлена в нашому інтернет-магазині виробляє гідну продукцію для спортсменів будь-якого рівня. У нас ви можете придбати протеїни Maximum Human Performance, NutraBlend Foods, Nutrend, Nutrico NV, Вансітон, Євро Плюс та ін.

Читати далі