Протеїни

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0


100% Whey Protein полуниця ТМ Нутренд/Nutrend 1000 г - Фото

1056 грн

  0 відгуків

100% Whey Protein фісташки ТМ Нутренд / Nutrend 900г - Фото

1600 грн

  0 відгуків

100% Whey Protein холодна кава ТМ Нутренд / Nutrend 900 г - Фото

1619 грн

  0 відгуків

100% Whey Protein чорниця ТМ Нутренд / Nutrend 900 г - Фото

1600 грн

  0 відгуків

100% Whey Protein Шоколад ТМ Нутренд / Nutrend 900g - Фото

1600 грн

  0 відгуків

KETO Брауні-шоколад ANS Performance 395г - Фото

803 грн

  0 відгуків

KETO Панкейк - чорниця ANS Performance 454г - Фото

933 грн

  0 відгуків

Protein Caffe Isolate 90 1000 g - Фото

749 грн

  0 відгуків

Ізолят сироватки BiotechUSA Iso Whey Zero 2270 г - банан - Фото

2504 грн

  0 відгуків

Ізолят сироватки BiotechUSA Iso Whey Zero 2270 г - горіх - Фото

2504 грн

  0 відгуків

Ізолят сироватки BiotechUSA Iso Whey Zero 2270 г - кокос - Фото

2504 грн

  0 відгуків

Ізолят сироватки BiotechUSA Iso Whey Zero 500 г - горіх - Фото

662 грн

  0 відгуків

Ізолят сироватки BiotechUSA Iso Whey Zero 500 г - кокос - Фото

662 грн

  0 відгуків

Ізолят сироватки BiotechUSA Iso Whey Zero 908 г - горіх - Фото

1249 грн

  0 відгуків

Білковий коктейль Orthomol Спорт Protein - Фото

1456 грн

  0 відгуків

Замінник харчування RC1 MRE Banana Nut Bread 3,2 кг - Фото

1875 грн

  0 відгуків

Замінник харчування RC1 MRE Blueberry Cobbler 3,2 кг - Фото

1875 грн

  0 відгуків

Замінник харчування RC1 MRE Peanut Butter Cookie 3,2 кг - Фото

1875 грн

  0 відгуків

Замінник харчування RC1 MRE Vanilla Milk Shake 3,2 кг - Фото

1930 грн

  0 відгуків

Показано з 1 по 45 із 199 (всього 5 сторінок)

Протеїн – це практично чистий білок, який використовується для росту м'язів і підтримки всього організму. Наше харчування, як відомо, будується на трьох китах: жирах, білках і вуглеводах. Білок протеїн в залежності від амінокислот з яких він складається може виконувати абсолютно різні функції: від набору м'язової маси до зниження жирових відкладень. Правильно поставлена мета при виборі білкового протеїну серед спортивного харчування допоможе істотно звузити коло пошуку.

Який вид протеїну краще приймати?

Білок виконує в нашому організмі цілий спектр життєво важливих функцій, таких як стимуляція зростання тканин і підтримка нашого тіла в тонусі. Саме тому якісний протеїн не тільки стимулює набір маси, а й допомагає тренуватися довше, підвищуючи загальну витривалість організму. Протеїн в спортивному магазині представлений у великому асортименті. Досить просто розгубитися в питанні, які протеїни придбати для ваших цілей.

Види білка для м'язів по його джерелу:

 • Молочний – складається зазвичай з двох елементів казеїнових і сироваткових білків. Одна частина засвоюється швидко і моментально живить клітини, друга більш повільно та при розщепленні виділяє додаткову енергію.
 • Сироватковий – виготовляється з молочної сироватки, характеризується великою швидкістю розщеплення. Зазвичай використовується для активного набору м'язової маси, має низьку ціну та є будівельним матеріалом для росту клітин.
 • Казеїновий – містить компонент тривалої дії та значну кількість амінокислот. Забезпечує організм великою кількістю енергії завдяки тривалому періоду розщеплення близько 6-8 годин.
 • Соєвий – повільно засвоюється й користується особливою популярністю у спортсменів-початківців. Він містить глутамін, аргінін, безліч мікроелементів і вітамінів. Допомагає знизити рівень холестерину в крові.
 • Яєчний – містить безліч амінокислот, підходить для активних тренувань, досить повільно засвоюється. Ефективний і корисний продукт для формування гарних контурів м'язів.
 • Багатокомпонентні суміші – використовуються професійними спортсменами. Підходять, для того, щоб позбутися зайвого жиру та виділити м'язовий рельєф.

Види протеїнової суміші 

Важливо пам'ятати, що максимальний ефект ми отримуємо, поєднуючи споживання білкового комплексу з активними фізичними тренуваннями. Важливо пам'ятати, що комплекси є добавкою до основного раціону, а не його повноцінною заміною. Ваша мускулатура шлунково-кишкового тракту також повинна працювати щодня. Харчування при цьому має бути також повноцінним і різноманітним, орієнтованим на набір маси й забезпечення організму всіма необхідними мікроелементами. Досягти такого грамотного підходу до свого здоров'я допоможе тренер. Зазвичай він також може порадити, де купити білок недорого і яку торгову марку варто обрати.


Особливу увагу при купівлі в онлайн магазині потрібно приділити обробці білка. Рекорди з продажу б'ють концентрати та ізоляти білків. Концентрат протеїну відрізняється відносною дешевизною та ефективністю. У ньому підвищений вміст лактози, через що люди з чутливістю до цього компоненту можуть страждати періодичними розладами шлунку. Водночас ізолят протеїну – високо очищена форма, вона має надзвичайно високу біологічну цінність. Серед її переваг висока швидкість засвоєння, що дозволяє ліквідувати недолік білків відразу після тренування. Щоб забезпечити максимальний вплив у вигляді стимуляції активності та набору маси рекомендується обирати в магазині комплекси препарату з різним ступенем очищення й тривалістю засвоєння.

Особливості вибору протеїну

Обираючи протеїн для особистого користування головне визначитися з цілями споживання. Потім уважно вивчіть асортимент продукції, ознайомтеся з виробниками й наявними відгуками. Ринок спортивного харчування рясніє розмаїттям виробників, в цілому представлено близько сотні торгових марок. Порекомендувати вам певний бренд може досвідчений тренер, але тільки індивідуальний досвід покаже наскільки вам підходить, той чи інший продукт. Білковий протеїн купити в Україні можна як з доставкою додому, так і самовивозом у магазині.

Доставка здійснюється як Новою Поштою, так і кур'єром по Києву. Якщо ви хочете особисто переконатися в якості продукції, ви можете купити в Києві протеїн особисто, приїхавши в наш роздрібний магазин. Ми можемо з упевненістю сказати, що кожна компанія, представлена в нашому інтернет-магазині виробляє гідну продукцію для спортсменів будь-якого рівня. У нас ви можете придбати протеїни Maximum Human Performance, NutraBlend Foods, Nutrend, Nutrico NV, Вансітон, Євро Плюс та ін.

Читати далі