Спреї для носа

Акції
ColonWell Здоровий кишечник та схуднення 400 г
-30%
Ceralin® Forte Metagenics (Цералін Форте) 90 капсул
-20%
Collagenics® Metagenics (Коладженікс) 60 таблеток
-10%
 • Ціна
  грн - грн
 • Група застосування
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Показано з 1 по 21 із 99 (всього 5 сторінок)

Закладеність носа та ускладнення носового дихання, що супроводжують більшість застудних (особливо вірусних) та алергічних захворювань у дітей і дорослих, обумовлені набряком слизової оболонки порожнини носа. Спреї для носа допомагають позбавлятися від закладеності швидко і просто.

Причина набряку — це рефлекторне розширення її кровоносних судин: спочатку — як реакція на холод, спрямована на зігрівання вдихуваного повітря, потім — як реакція на активність вірусів і/або алергенів, які потрапили на поверхню слизової. Посилений приплив крові призводить до активної роботи носових залоз, які продукують слиз. Все це стає причиною набряклості та гіперемії (переповненості судин кров'ю) слизової порожнини носа і носоглотки, а також звуження просвіту носових ходів і, як наслідок, — закладеності та ускладнення носового дихання у дітей і дорослих.

Захворювання носа можуть виникати в разі інфекції, фізичного пошкодження органу, хімічного, теплового або електричного на нього впливу. До основних з них відносяться: риніт, гайморит, фронтит, викривлення носової перегородки, атрезія порожнини носа.

Спреї для носа: дія та класифікація

Класифікуються спреї для носа за механізмом дії та призначенням:

 • Судинозвужувальні спреї — діють миттєво, полегшують дихання, усувають набряки слизової носа шляхом звуження судин носової порожнини. Судинозвужувальні спреї мають невеликий недолік — при тривалому застосуванні негативно впливають на слизову, тому їх лікар призначає їх застосовувати не більше 5 днів.
 • Протиалергічні засоби — усувають нежить, викликаний саме алергічною реакцією на подразник. Спреї сприяють поліпшенню стану слизової носа, нормалізують склад слизу і його виділення.
 • Спреї на основі морської води призначені для промивання носових пазух, надають гігієнічний догляд і ефективні як профілактичний засіб. Соляні спреї змивають зі слизової патогенні мікроорганізми, і частково усувають набряк. Перевага таких спреїв в тому, що вони повністю нешкідливі.
 • Спреї на основі рослинних компонентів — засоби розроблені на основі натуральних екстрактів і олій. Полегшують дихання при закладеності носа, пом'якшують, відновлюють слизову. Рослинні спреї для носа мають протизапальні, антисептичні, загоювальні, противірусні властивості.
закладеність носа


Як вибрати спрей від нежитю

Існує кілька факторів для вибору спреїв для носа:

 1. Дія спрею. При застудному нежитю відповідним варіантом будуть судинозвужувальні засоби, спреї з морською водою, а також спреї на основі натуральних екстрактів. Якщо риніт алергічний, необхідно застосовувати антигістамінні спреї. Вся продукція на сайті Фітомаркет має інструкцію по застосуванню і докладний опис, тому обрати варіант, який вас цікавить не складе труднощів.
 2. Вік. При виборі спрею необхідно підбирати його строго за віком, щоб не нашкодити організму, особливо це стосується вибору дитячих препаратів. Продукція, яка представлена в інтернет-магазині Фітомаркет має інформацію, де вказано з якого віку її можна використовувати.
 3. Ціна. В інтернет-магазині представлені спреї від нежитю різної ціни, це дозволить вибрати вам засіб необхідної дії з приємною для вас ціною.

Рекомендації щодо усунення нежитю

При наявності нежитю необхідно спорожняти носову порожнину, оскільки не можна допускати ковтання слизу, що виділяється з носа. Такі виділення можуть містити віруси та бактерії, при ковтанні вони можуть потрапляти в верхні та нижні дихальні шляхи й спровокувати запальний процес.

Для сякання краще використовувати паперові серветки, а не тканинні, і після сякання краще помити руки або обробити їх антисептиком, щоб не дати можливість бактеріям поширюватися.

Судинозвужувальні препарати не лікують нежить, а лише усувають закладеність, тривале використання таких спреїв може викликати звикання і запалення слизової оболонки носа.

При наявності нежитю рекомендовано звернутися до фахівця для визначення причини появи, оскільки нежить це просто наслідок, а для якнайшвидшого одужання, необхідно усувати саме джерело захворювання.

Читати далі