Креатин та креатинові добавки

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
 • Кількість
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 41 (всього 2 сторінок)

Що таке креатин та як працює?

Креатин – це натуральна речовина, яка допомагає виробляти аденозинтрифосфат (АТФ). АТФ забезпечує енергію для м'язових скорочень, а значить робить тренування ще більш ефективними. Організм виробляє частину креатину, який він використовує. Решта необхідна тілу кількість креатину надходить із продуктів, багатих на білок, таких як рибні та м'ясні страви.

Середньостатистично в організмі постійно повинно бути близько 150 г креатину, проте при підвищенні навантаження на організм ця норма також збільшується. Тому доводиться коригувати його концентрацію за допомогою спортивного харчування чи добавок.

Щоб закрити добову дозу креатину із продуктів, середньостатистичній людині необхідно з'їсти 1 кілограм червоного м'яса. При цьому термічна обробка продуктів часто зменшує кількість креатину в їхньому складі, тому creatine у вигляді спортхарчу ефективно допоможе закрити цей дефіцит.

Чим корисний креатин для організму?

 • Збільшує силу та витривалість;
 • Сприяє нарощуванню сухої маси м'язів;
 • Робить м'язи більш рельєфними;
 • Підвищує вироблення гормонів анаболізму;
 • Знижує біль у м'язах після навантаження;
 • Зміцнює серцево-судинну та нервову систему.

Які бувають форми креатину?

Креатин моногідрат найпопулярніша форма, що входить до складу більшості добавок. У такому спортивному харчуванні до 88% чистої речовини, а також приблизно до 12% води. Він найкраще засвоюється і допомагає швидко відновитись м'язам після тренування.

Креатин гідрохлорид (HCl) – це найновіша формула креатину, запатентована у 2009 році. З того часу ця добавка міцно зайняла лідируючі позиції в рейтингах фітнес-блогерів і стала топом продажу серед спортивного харчування. Найбільш легкозасвоювана форма креатину, одна порція в 1,5 г може запросто замінити порцію моногідрату 10 грамів.

Ефір креатину швидко засвоюється внаслідок прискореного проходження клітинних мембран. Це дозволяє речовині безпосередньо проникати у клітини та кров у незмінному вигляді, щоб ефективно відновлювати життєві сили організму.

Тартрат - це особлива форма речовини з виноградною кислотою в складі. Він чимось схожий на моногідрат, що виготовляється у вигляді капсул або таблеток. Покращує витривалість та сприяє нарощуванню сухої маси.

Малат – це поєднання креатину з яблучною кислотою. Порошок добре розчиняється у воді та має кислий смак. Підходить для приготування коктейлів, гарний вибір, щоб взяти із собою до зали та пити під час тренування.

Креатин як вибрать

Як приймати креатин?

Останнім часом креатини та добавки для набору маси набирають популярності не тільки у бодібілдерів, але й у тих, хто займається фітнесом або силовими тренуваннями. Через свою високу ефективність та популярність існує величезна кількість різних методик, які радять вживати креатин тим чи іншим способом. Багато хто вживає креатини в різних кількостях і дозуваннях, не дбаючи про продуману структуру і план прийому добавки. Які оптимальні схеми прийому препарату існують?

Правильна доза не залежить від того, в якій формі ви хочете вживати добавку. В основному добове дозування залежить від схеми прийому. При високих навантаженнях добове дозування становить 15-20 грам (розділені на 4 прийоми); під час фази відпочинку приблизно 2-3 грами. Для прийому без періоду інтенсивних тренувань дозування має становити не більше 4-5 грамів на день, розділених на два прийоми.

Варто врахувати, що креатин не можна приймати постійно, оскільки організм знижуватиме його природне вироблення. При цьому вартість креатину не впливає на спосіб прийому, але може позначитися на якості препарату. Чим краща і чистіша добавка, тим дорожче вона коштуватиме.

Як вибрати хороший креатин?

Купуйте креатин відомих брендів для спорту і тільки у спеціалізованих магазинах. Використовуючи підробку, ви не тільки не отримаєте потрібного ефекту, але також можете нашкодити організму. Якісний креатин повинен бути позбавлений запаху і практично без смаку. Наявність запаху та смаку свідчить про додаткові добавки, отже перед вами не чистий креатин, або у нього порушена процедура зберігання. Хороший креатин має бути приємним на смак, мати цілісну структуру і може коштувати недорого.

Кожна форма креатину має різний склад, розчинність та ступінь ефективності. Залежно від ваших цілей варто вибирати ту форму, що підійде вашому організму найкраще. Хороший креатин може містити різні добавки, наприклад, для покращення засвоюваності речовини організмом. У результаті навіть у нечистому вигляді креатин може бути набагато ефективнішим. Всі форми креатину діють у нашому організмі практично однаково: вони сприяють збільшенню сили, витривалості, зростанню м'язової маси та виробленню енергії з АТФ.

Де купити якісний та оригінальний креатин в Україні?

Роль креатину в бодібілдингу не можна недооцінювати, адже без нього неможливо якість тренуватися та нарощувати масу. Ви можете вибрати креатин будь-якої відповідної марки, зі смаками чи без. Ціна на український та американський креатин значно відрізняється через вартість сировини. Це не означає, що український креатин гірший, просто в Україні його робити дешевше, ніж у Європі чи США.

У нашому інтернет-магазині на всі товари є сертифікати, а також ми ретельно перевіряємо товари на якість і виключаємо наявність в асортименті підробок. Тому, якщо вам потрібна доставка спорт харчування у Київ, Львів, Харків чи інше місто України – звертайтесь до нас, у нас найкращі ціна та чудовий сервіс.

Читати далі