Протеїну ізолят

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
 • Склад
  0
 • Форма випуску
  0
 • Об’єм, мл
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 43 (всього 3 сторінок)

Вибрати правильний спортивний комплекс для тренувань першочергове завдання спортсмена. Адже приблизно половина результату залежить від харчування. Чим більш насиченою наш раціон, чим більше калорій ми споживаємо, тим більше енергії буде у нашого тіла для створення ідеального рельєфу. Саме тому так важливо, щоб склад комплексу був збалансованим, враховуючи всі потреби вашого тіла і допомагав йому краще функціонувати. Так, з набором м'язової маси допоможе ізолят протеїну, призначений для збільшення запасу білка в організмі. Для насичення енергією вибирають стимулятори, а для комплексного підходу гейнери та перед тренувальні суміші.

Технологія виробництва ізолята протеїну та принцип дії

Білок ізолят виробляють методом додаткового очищування та фільтрації сироваткового протеїну. Саме з протеїну будуються м'язові волокна, тому при активному занятті спортом, його в організмі має бути достатньо. На жаль, додаткові методи фільтрації та очищення істотно впливають на ціну сироваткового ізоляту. Одна з переваг - можливість виробництва даної спортивної добавки повністю з рослинної сировини. Наприклад, соєвий ізолят містить до 90% білка і може вживатися веганами і вегетаріанцями. Він також впливає на роботу щитоподібний залози, тому активно підсилює обмін речовин в організмі.

Переваги приймання ізоляту:

 • Вміст білка вище ніж в концентраті;
 • Не містить лактози, жирів і вуглеводів;
 • Багатий незамінними амінокислотами;
 • Швидко засвоюється нашим тілом.

Визначившись з метою приймання спортивних добавок і гейнерів, можна правильно підібрати собі курс. Так, протеїн ізолят купити для швидкого росту м'язів, а енергетичний стимулятор - для поліпшення витривалості та підвищення працездатності. Якщо ви не впевнені навіщо вам спортивні добавки, краще візьміть комплекс, який буде діяти відразу в декількох напрямках. Вибір на користь сироваткового білка потрібно робити, якщо вам не вистачає сил безпосередньо на тренуванні або ви хочете швидко відновити їх після неї.

Дозування і правила приймання сироваткового ізоляту

Відновлювати запас поживних речовин в організмі вкрай важливо, інакше він почне активно споживати власні резерви. Спортивні добавки у вигляді сироваткового протеїну ізоляту дозволяють швидко наситити організм енергією. У ньому містяться незамінні амінокислоти, а також іноді вітаміни та мікроелементи. Протеїн без вуглеводів і цукру насичує енергією, швидко засвоюється, хоча і не забезпечує організм всіма необхідними речовинами. Добавка відмінно підійде спортсменам під час сушіння або охочим схуднути, як незамінне джерело білка. Але найкращим рішенням буде приймати сироватку протеїну в комплексі з іншими спортивними добавками.

Купити сироватковий ізолят можна в будь-якому роздрібному або онлайн магазині, де є широкий вибір добавок від різних виробників. Досвідчений тренер або консультант допоможуть вам підібрати добавку, що забезпечує всі необхідні ресурси для швидкого набору рельєфу і м'язової маси. Ви також можете поекспериментувати з різним спортивним харчуванням і купити в Україні весь спектр засобів для набору м'язової маси, якщо виникне така потреба. У нашому інтернет-магазині Фітомаркет можна купити протеїн ізолят в Україні з доставкою Новою Поштою або Укрпоштою.

Читати далі