Спеціальні вітаміни

 • Ціна
  грн - грн
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група застосування
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0
 • Мікроелементи
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Окремі вітаміни
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Форма випуску
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об’єм, мл
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Кількість
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренди
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Акції

Показано з 1 по 21 із 138 (всього 7 сторінок)

Вітаміни для розв'язання конкретних проблем

Для загального зміцнення організму, підвищення опірності хворобам і коригування звичайного раціону необхідно вживати стандартні вітамінні комплекси. Однак, якщо є певні проблеми зі здоров'ям, рекомендується приймати вітаміни цілеспрямованої дії, позаяк саме недолік певних елементів може викликати розвиток деяких хвороб.

Вітаміни для поліпшення опорно-рухових функцій

Артрит, артроз, остеопороз, остеохондроз та інші захворювання опорно-рухового апарату, як правило, найбільше стосуються людей старшого віку, проте, сьогодні, на жаль, значно «помолодшали». Медики вказують на дві основні причини - гіподинамія і нераціональне харчування. Якщо перша проблема усувається за допомогою занять спортом, то другу можна вирішити шляхом прийому спеціальних добавок, до складу яких входять з'єднання, що відповідають за міцність кісток, вироблення внутрішньосуглобової рідини, додання еластичності з'єднувальним тканинам.

Основними елементами, що поліпшують функціональний стан суглобів і хрящів є глюкозамін і хондроїтин. На роботу органів руху впливає також гіалуронова кислота і колаген, кількість яких з віком в організмі стає все меншою. Важливим елементом є вітамін К, що входить до складу готових вітамінно-мінеральних комплексів для суглобів, зв'язок, сухожиль і сполучної тканини.

Кращі вітаміни для мозку

Для активізації мозкової діяльності після інсульту, підвищення розумових здібностей під час значних навчальних навантажень, наприклад, студентам в період сесії, поліпшення пам'яті рекомендується приймати вітаміни, в складі яких є лецитин, Омега-3 жирні кислоти, альфа-ліполіевая кислота, біофлавоноїди, а також гліцин і L-теанін. Посилити мозковий кровообіг допоможе також прийом гінкго білоба. За цією рослиною давно закріпилася слава «засобу для мозку», через те, що вона сприяє підвищенню когнітивних функцій і розумової працездатності.

Сповільнюємо старіння, зміцнюємо організм, покращуємо зовнішність

Ніщо не вічне під місяцем, проте до старості можна наближатися по-різному: летіти туди семимильними кроками або пересуватися повільно, зберігаючи до похилого віку прекрасний зовнішній вигляд, відмінну фізичну форму та енергійність. Не останню роль в цьому відіграє харчування.

Після 45 років в організмі відбуваються серйозні перебудови, в тому числі й гормональні. Повернути потрібний баланс гормонів, і, таким чином уповільнити зовнішнє і внутрішнє старіння, можна за допомогою anti-Age комплексів, у складі яких є екстракт примули вечірньої, корінь дягелю, спіруліна, ізофлавони, фолієва кислота. А для зміцнення захисних сил організму, виведення вільних радикалів і підвищення імунітету варто приймати комплекси ОМЕГА 3-6-9, риб'ячий жир і часникове масло, препарати з ехінацеєю та алое вера.

За еластичність і сяйво шкіри, густоту і пишноту волосся, міцні нігті в будь-якому віці відповідають все ті ж корисні Омега-жири, а також амінокислоти (L-цистеїн, L-пролін, L-метіонін), кераміди, колаген, гіалуронова і пантотенова кислоти, коензим Q10, спіруліна. Прийом даних сполук окремо або в комплексі допоможе залишатися привабливими незалежно від цифри в паспорті.


Купити спеціальні вітаміни недорого і з доставкою по Києву та Україні можна в нашому інтернет-магазині "Фітомаркет".

Бажаємо Вам приємних покупок!

Читати далі