Олія конопель 0,35л

Код Товару: 662970
201 грн

В наявності

Безкоштовна при сумі замовлення понад 1500 грн

Кур'єрською службою - вартість 70 грн., Якщо сума замовлення менше 1500 грн.

Доставимо:

Кур'єром з 12:00 до 19:00

Самовивіз з нашого магазину

Детальніше про оплату і доставку

Ціни інтернет-магазину та роздрібного магазину можуть відрізнятися

Безкоштовна при сумі замовлення понад 1500 грн

Тариф Кур'єрської служби

Доставимо:

«Нова Пошта» 1-3 дні

Укрпошта 3-10 днів

Детальніше про оплату та доставку

Склад:

За хімічним складом конопляна олія ближче інших до льняної олії, але на відміну від неї, ця смачна олія має тонкий пікантний горіховий присмак. Конопляна олія, поряд з олією льону, зеленими листовими овочами та риб'ячим жиром, є одним з небагатьох продуктів харчування, що містять необхідну нашому організму неактивну форму поліненасичені жирні кислоти - ОМЕГА-3. Крім безлічі вітамінів, якими так багата конопляну олію, в ньому міститися мінерали цинку, кальцію, заліза, марганцю, фосфору, калію і сірки.

Крім цього, конопляна олія містить бактерицидні речовини, гліцериди та амінокислоти.

Дві важливі жирні кислоти, що містяться в конопляній олії, необхідні людині для зростання і підтримки клітинних мембран. Це: лінолейнова та альфа-ліноленова кислоти. У нерафінованій конопляній олії міститься до 60% лінолеіновоі кислоти.

 

- Жири: ненасичені жирні кислоти: Омега-3 (20-22%), Омега-6 (56-57%), Омега-9 (11-12%); насичені жирні кислоти (8-11%): пальмітинова (8%), стеаринова (2%), арахідонової (1%) жирні кислоти.

- Вітаміни: вітамін A; вітаміни групи B: (B1, B2, B4 - холін, B6); вітамін C; вітамін D; вітамін E; вітамін K;

- Фітостероли;

- Каротиноїди;

- Хлорофіл;

- Мікро- та макроелементи: Залізо, Калій, Кальцій, Магній, Марганець, Натрій, Сірка, Фосфор, Цинк;

- Тетрагідроканнадібіол - Речовина, що володіє сильною психотропною дією. У конопляній олії його концентрація вкрай мала (а в деяких видах олії й взагалі відсутня), десь 1: 1000000. Для того щоб проявилося якась його дія, треба одночасно випити відразу від 6 до 9 літрів конопляної олії, що практично неможливо. В останні роки доведена протиракова активність даної речовини.

- Каннадібіол - Цей матеріал не має будь-яких ефектів на психіку, але безпосередньо впливає на систему Анандамід, які виробляються організмом людини та відповідають за реакції організму в разі збоїв в імунній системі.

  Написати відгук

FitoBlog - Все про здоров'я, красу та спорт