Ефірна олія Чайне дерево 5 мл

Код Товару: 664418
59 грн

В наявності

Безкоштовна при сумі замовлення понад 1500 грн

Кур'єрською службою - вартість 70 грн., Якщо сума замовлення менше 1500 грн.

Доставимо:

Кур'єром з 12:00 до 19:00

Самовивіз з нашого магазину

Детальніше про оплату і доставку

Ціни інтернет-магазину та роздрібного магазину можуть відрізнятися

Безкоштовна при сумі замовлення понад 1500 грн

Тариф Кур'єрської служби

Доставимо:

«Нова Пошта» 1-3 дні

Укрпошта 3-10 днів

Детальніше про оплату та доставку

Склад:

Основні компоненти олії:

α-туйен, α- і β-пінен, Сабіна, мирцен, α-фелландрен, α-іγ-терпінен, цимен, лімонен, 1,8-цинеол, сабіненгідрат, терпінолен, терпінен-4-ол, α-терпінеол, піперітол , α-копати, α- і γ-гурьюнен, каріофіллен, аромадендрен, гумулен, γ-еле, α-мууролен, δ-кадинен, Кадина-1,4-дієн, глобулол, вірідофлорол, гвайол, δ-евдесмол, епі- δ-евдесмол, 1-епі-кубенол. Кількість сесквітерпенових з'єднань становить близько 4%. У хімічному складі олії міститься 4 компонента, які навряд чи зустрічаються ще де-небудь в природі: вірідіфлорен (до 1%), В-терпинеол (0,24%), L-терпинеол (сліди) і аллігексаноат (сліди). Всього в складі масла виявлено понад 480 органічних компонентів.

На думку австралійських фахівців, основним бактерицидним компонентом є терпінен-4-ол. Тому австралійський стандарт на олію чайного дерева (AS 2782-1985) встановив, що продажна олія не повинно містити менш як 30% терпінен-4-олу. Висловлювалася думка, що 1,8-цинеол при підвищених концентраціях здатний викликати подразнення шкіри чутливих людей. Тому по австралійським стандартам в олії вміст 1,8-цинеолу не повинно перевищувати 15%. В результаті селекційної роботи в Австралії створюються плантації чайного дерева з низьким вмістом 1,8-цинеолу.

Ця думка, правда, не підтверджується результатами медико-біологічних випробувань самого 1,8-цинеолу, виконаними RIFM в 1975 р. Ці результати показали, що навіть 16% -ний розчин 1,8-цинеолу в петролятуме не викликає за 48 годин ні роздратування шкіри людини, ні реакції сенсибілізації. Можливо, що в разі олії чайного дерева діло не тільки в кількості 1,8-цинеолу.

  Написати відгук

FitoBlog - Все про здоров'я, красу та спорт