Підсилюємо захисні сили організму

Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.

Підсилюємо захисні сили організму

Захисні сили організму називають імунітетом, який бореться з чужорідними агентами (віруси, грибки, бактерії). Збудники хвороб, які потрапили в організм, знешкоджуються клітинами імунної системи. За імунітет людини відповідає лімфатична система, кістковий мозок, селезінка та вилочкова залоза (тимус). Вони беруть участь у виробництві та розподілі імунних клітин — лімфоцитів, фагоцитів і макрофагів по всьому тілу. Імунітет може бути вродженим або специфічним. Вроджений імунітет формується у плода в утробі матері, а специфічний після перенесення якогось захворювання. Наприклад, вітрянки або кору. Специфічний імунітет може бути природним (виробляється самим організмом і штучним (в результаті вакцинації).

На жаль, кількість людей з ослабленим імунітетом неухильно зростає. Пов'язано це з поганою екологією, стресами, порушенням правил прийому лікарських засобів і способу життя. Найбільш характерними ознаками ослабленого імунітету є часті застуди, підвищена стомлюваність, збільшені розміри шийних і лімфатичних вузлів, а також постійні алергічні реакції на харчові продукти.

Щоб не послабити імунну систему уважно стежте за раціоном свого харчування. Слід пити тільки очищену воду. Наприклад, для очищення води від шкідливих домішок можна використовувати природний мінерал шунгіт. Унікальність його пояснюється наявністю особливої, рідкісної форми молекул вуглецю — фулеренів, за відкриття яких група англійських учених в 1998 році нагородилася Нобелівською премією. При взаємодії з водою, шунгіт структурує її та робить біологічно-активною. Вода, очищена шунгітом використовується для пиття, приготування їжі та в косметичних цілях, є водою нового покоління.

Добре підвищують імунітет свіжі соки фруктів і овочів, продукти бджільництва, трав'яні чаї. Чай Нехворійка сприяє підвищенню захисних сил організму, поповнює нестачу вітамінів, стимулює обмін речовин. Містить рослини, які посилюють дію один одного (плоди шипшини, кора верби, корінь солодки, трава стевії, трава ехінацеї).

Вкрай важливим, особливо в холодну пору року є прийом вітаміну С (аскорбінова кислота). У великій кількості він міститься в чорній смородині, шипшині, лимонах, іван-чаї. До речі, вітаміну С в іван-чаї міститься в 3 рази більше, ніж в лимонах і апельсинах. Так що, регулярне вживання іван-чаю сприяє підвищенню імунних сил організму, а також створить всі умови для нормального функціонування шлунково-кишкового тракту.

В якості природного антибіотика рекомендується краплі грибна аптечка Кордицепс. Дослідження показали, що прийом Кордицепса значно збільшує активність Т-кілерів, що дуже важливо при різних захворюваннях. Він містить природні антибіотики, які мають бактеріостатичний вплив на патогенні бактерії, такі як пневмококи, стрептококи, золотистий стафілокок та ін.

Діткам після 7 років на ніч можна давати трав'яний настій з м'яти, меліси, шавлії та липи. Ці трави м'яко підтримують імунну систему, знімають спазми дрібних судин і сприяють природному очищенню слизових. Прийом комплексу з залізом "Гемоглобін бебі плюс" допоможе підвищити важливий показник крові та нормалізувати імунітет, а вітаміни Вітатон допоможуть організму в боротьбі з мікробами та вірусами.

Плавання, обливання і контрастний душ допоможуть вам зміцніти. Чергування високих і низьких температур — чудове тренування імунної системи. Відмінна загартовуюча дія у лазні та сауни. Якщо немає такої можливості, застосовуйте звичайний контрастний душ.

Ще для імунної системи важливий повноцінний відпочинок. Але це не має на увазі позу «тюленя» перед телевізором. Відпочинок — це парк, ліс, басейн, активний відпочинок із задоволенням. І ваша імунна система буде в захваті!

Обговорення


Новий коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре