Вплив ефірних олій на вірус грипу

Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.

Вплив ефірних олій на вірус грипу

Розрізняють 3 основних типи вірусу грипу:

  • Найпоширеніший — вірус грипу типу А. Найбільш патогенний, найчастіше мутує. І саме вірус цього типу найчастіше робить зовсім нові штами, що викликають пандемії.
  • Вірус типу В мутує повільніше. Тому більше шансів, що імунна система буде мати готові антитіла проти цього штаму, чи схожі (в цьому випадку ви все-таки захворієте, але хвороба протікатиме легше).
  • Вірус типу С практично не мутує. Одного разу перехворівши їм, ви практично на все життя отримуєте імунітет проти нього.

При перших же симптомах грипу, ми традиційно біжимо в аптеку і купуємо противірусні препарати, які часто містять інтерферон. Але лікування інтерферонами, має свої недоліки: швидке виведення активної речовини з організму, не завжди хороша переносимість, а також придушення при цьому вироблення власного. Гомеопатичні засоби дуже часто надають ефект плацебо за великі гроші.

Останні кілька років вчені-медики пильно вивчали противірусні дії ефірних олій. Вони прийшли до висновку, що деякі комбінації ефірних олій є найефективнішим засобом місцевої профілактики грипу та інших вірусів. Коли ми вдихаємо пари ефірних олій, їх найдрібніші частинки покривають слизові ділянки наших дихальних шляхів. Тим самим вони створюють непереборний бар'єр для вірусів і бактерій. Вчені визначили, що найбільш дієві в цьому відношенні ефірні олії ялиці, ялівцю, шавлії та материнки. Їх можна застосовувати окремо або змішуючи в рівних пропорціях. Якщо в період епідемії доводиться відвідувати поліклініки та інші громадські місця з великою кількістю людей, рекомендується одягнути на шию аромакулон і додати в нього кілька крапель ефірної олії. При перших симптомах грипу необхідно прийняти ароматичну ванну. Для цього змішуємо від 5 до 15 крапель олії чайного дерева або ялиці з невеликою кількістю морської солі, додаємо в ванну з теплою водою і перебуваємо там 15-20 хвилин. Потім добре укутати, одягнути вовняні шкарпетки та добре пропотіти. Бажано випити гарячий чай (Нехворійка липовий або імбирний).

Однак, варто пам'ятати, що ефірні олії не є панацеєю при будь-яких видах захворювань, і консультація лікаря є обов'язковою. Будьте здорові!

Обговорення


Новий коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре