Жінкам на замітку!

Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.

Жінкам на замітку!

Організм жінки піддається різним фізіологічним змінам в різні періоди життя. І кожній жінці, дівчині, дівчинці незалежно від віку, необхідно уважно ставитися до стану своєї сечостатевої та репродуктивної системи.

До 10% маленьких дівчаток у віці до 3-х років стикаються з проблемою синехій — це злипання малих статевих губ. Якщо зрощення досить велике, то це приносить дитині масу незручностей і може привести до неприємних наслідків в майбутньому.

Що б уникнути цієї проблеми мамам дівчаток дуже відповідально треба ставитися до гігієни інтимної зони з народження дитини та консультація фахівця обов'язкова.

Тільки лікар може дати правильні призначення і методи лікування і корекції. При своєчасному зверненні та правильному лікуванні проблема синехій вирішується позитивно і безслідно.

Також часто зустрічаються скарги на дискомфорт, печіння, свербіж в області сечостатевої системи — це може бути лейкоплакія.

Це захворювання значно молодшає та іноді зустрічається й у чоловіків. Часто люди його плутають симптоми з циститом або молочницею і займаються самолікуванням.

Лейкоплакія — захворювання, в результаті якого виникають зміни та стоншування слизової оболонки, що супроводжується зроговінням епітелію. Слизова стає більш уразлива до пошкоджень, як механічним, так і бактеріальним.

Більшість гінекологів вважають, що причиною синехію і лейкоплакії є низький рівень естрогену (жіночого статевого гормону) або недостатнє дотримання правил особистої гігієни. Лікарі рекомендують використовувати гормональні мазі. У їх складі міститься естроген, проте цей має досить багато побічних ефектів. Безпечна альтернатива синтетичним гормонам — рослинні фітоестрогени, які за своєю структурою схожі на жіночі гормони та виконують роль естрогену в організмі. Жіночі трави (борова матка і червона щітка) є джерелом фітоестрогенів і використовуються дуже активно для вирішення гормональних проблем. Для профілактики, а також при лікуванні цих захворювань необхідно ретельно стежити за дотриманням особистої гігієни:

  • підмиватися потрібно спереду назад (щоб уникнути занесення інфекції), використовуючи чисту воду кімнатної температури;
  • підтримувати промежину в чистоті, використовуючи спеціальні засоби без лугу, SLS, парабенів, ароматів; можна використовувати гель і пінку "ФемоФіт", які містять екстракти трав з фітогормонами;
  • носити чисту бавовняну білизну відповідного розміру;
  • при наявності сухості, свербежу, подразнення в інтимних зонах слід застосовувати зволожуючі засоби, наприклад, "ФемоФіт гель зволожуючий для інтимних зон", який містить активний рослинний комплекс на чистому соку алое, має легку текстуру, не залишає відчуття липкості та слідів на одязі. Після підмивання інтимної зони гелем або пінкою "ФемоФіт" необхідно нанести зволожуючий гель "ФемоФіт", він зволожить і захистить слизову, зніме подразнення, свербіж, підтримає правильний баланс мікрофлори, а також містить екстракти матки борової та червоної щітки, які є джерелами фітогормонів.

В асортименті нашого магазину є Набір Organic Herbs Червона Щітка 2в1. Володіє рядом властивостей, які роблять її прекрасним засобом для боротьби з чоловічими та жіночими захворюваннями статевої сфери. Це відмінний лікувальний засіб, як для спринцювань, так і для вживання в якості ліків всередину, який відмінно підійде як жінкам, так і чоловікам.

Ваше здоров'я у ваших руках. Будь-яку проблему зі здоров'ям легше і дешевше попередити, ніж лікувати запущене хронічне захворювання.