Причини почервоніння шкіри обличчя

Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.

Причини почервоніння шкіри обличчя

Купероз — наслідок порушення кровообігу у верхніх шарах епідермісу. Застоюючись в капілярах, кров дає постійне навантаження на їх стінки, вони не витримують і, втрачаючи еластичність, стають крихкими. Тобто шкіра стає сухою і обличчя червоніє. Ризикують отримати купероз любителі довго поніжитися на розпеченому пляжі, а також ті, хто часто відвідує сауну, працює в гарячому цеху: високі температури негативно впливають на шкіру (як і тривала дія холоду). Шкіра стає сухою, судини розширюються, втрачають еластичність — і вуаля, червоне обличчя.

Дерматологи поділяють почервоніння шкіри обличчя на три види:

 • Еритроза — це тимчасове або постійне почервоніння в області щік, носа і шиї;
 • Купероз — поява на обличчі дрібних, розширених судин, яке супроводжується почервонінням тимчасового або постійного характеру;
 • Розацеа — поєднання еритроза, купероза і запальних явищ у вигляді пустул і папул.

Причини розвитку купероза:

 • генетична схильність до судинної патології. В результаті впливу провокуючих чинників (холод, перегрівання, порушення відтоку венозної крові з нижніх кінцівок і інші), що призводять до стійкого розширення капілярів, судини візуалізуються.
 • захворювання ендокринної системи, гормональний дисбаланс (в першу чергу, вплив естрогенів), соматичні захворювання (особливо шлунково-кишкового тракту) так само призводять до розвитку купероза.
 • вплив сонячного випромінювання, вітру, висока або низька температура, УФ-випромінювання, надлишкова інсоляція.
 • прийом гострої, солоної, гарячої їжі, алкоголю
 • стреси
 • спосіб життя (куріння),
 • некоректний косметологічний догляд (розпарювальні компреси, розігріваючі маски.)

Як з ним боротися?

При догляді за схильної до куперозу шкірою слід враховувати те, що судини дуже ніжні й тендітні. Тому не можна розтягувати шкіру, терти й посилювати циркуляцію крові. На жаль, простими кремами та масками вирішити проблему не вийде: потрібен комплексний підхід. Зверніть увагу, що в складі косметики повинні бути судиннозміцнювальні інгредієнти: екстракти гінкго білоба, водорості, кипариса, рускусу, софори, зеленого чаю, кінського каштана, лимонника, буркуну. Також потрібні вітаміни: PP, рутин, калій і аскорбінова кислота.

Для активного догляду та захисту шкіри при еритрозі, куперозі і розацеа, а також чутливої ​​шкіри з тендітними капілярами була створена серія "Стоп Купероз". Її основа — інноваційні комплекси, розроблені швейцарськими фахівцями в галузі фармакології. Активні компоненти, що входять до складу гелю для вмивання, ніжного тоніка і кремів, заспокоюють шкіру, знімають подразнення, попереджають появу запальних процесів, зміцнюють стінки судин, надають антиоксидантний захист.

Серія Стоп Купероз включає в себе 5 препаратів, розроблених для захисту, комплексного догляду та збереження молодості чутливої ​​шкіри з проблемними капілярами:

 • Заспокійливий гель Стоп Купероз
 • Зміцнюючий тонік Стоп Купероз
 • Щоденний крем SPF 15 Стоп Купероз
 • Інтенсивний крем SOS Стоп Купероз
 • Щоденний крем SPF 30 Стоп Купероз

Всі препарати мають позитивний досвід застосування на кафедрах дерматології ряду медустанов України.

Ефективність використання їх підтверджена клінічними випробуваннями.

Всі засоби серії «Стоп Купероз» — це комплексний підхід до проблем краси та здоров'я жінки, розроблені технологами-фармацевтами та дерматологами науково-виробничого об'єднання ФітоБіоТехнології.