Клітковина для схуднення

Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.

Клітковина для схуднення

Зміст:

➦Користь харчових волокон для організму:

➦Як вибрати клітковину для схуднення?

➦Чим корисні висівки та де їх шукати?


Щоб зрозуміти, як допомагає схуднути клітковина, потрібно для початку розібратися, що ж це за продукт. Засіб, який встиг так нашуміти серед дієтологів, складається з рослинних харчових волокон. Тобто все, що залишається від фруктів і овочів після видалення соку і м'якоті, по суті, і є клітковиною. Вона не містить поживних речовин, не засвоюється організмом повністю і не насичує його енергією. Так чим корисна клітковина для схуднення?

Користь харчових волокон для організму:

  • Абсорбують шкідливі речовини в організмі;
  • Усувають неприємні симптоми збоїв в роботі шлунково-кишкового тракту;
  • Забезпечують тривале відчуття ситості внаслідок розбухання в шлунку;
  • Нормалізують мікрофлору кишківника, активізують обмінні процеси;
  • Знижують рівень шкідливого холестерину і цукру.

Волокна в харчових продуктах поділяються на розчинні та нерозчинні. Причому в різних овочах і фруктах їх співвідношення може сильно відрізнятися. Розчинні волокна вбирають токсини, а нерозчинні очищають кишківник від усього іншого. Правильно спланувавши свій раціон, ми зможемо не тільки схуднути, але й очистити весь організм.

Товари з клітковиною

Як вибрати клітковину для схуднення?

Серед джерел клітковини виділяють: сухі висівки, таблетки (порошки) і продукти харчування. Натуральні висівки можна знайти в зерновому хлібі грубого помелу, більшості каш, злакових культурах. Значна кількість висівок міститься в шкірці, а також насінні фруктів і овочів, які не пройшли термічну обробку.

Мікрокристали целюлози в таблетках по своїх властивостях ідентичні рослинним волокнам. Вони стабілізують роботу шлунка, м'яко очищають його і сприяють поліпшенню травлення, а значить і схудненню. Вживаючи достатню кількість натуральних волокон, ми худнемо внаслідок очищення організму, виведення шлаків і прискорення метаболічних процесів. Вважається, що найкраща клітковина для схуднення - очищені фасовані рослинні волокна зі злакових культур.

Чим корисні висівки та де їх шукати?

коктейль з висівок

Натуральні висівки в сухому вигляді добувають з круп і овочів. На полицях магазинів зараз легко знайти висівки з вівса, пшениці, жита, ячменю, проса та гречки. Великий популярністю користується макуха з льону, розторопші та гарбуза.

Скільки клітковини потрібно в день для схуднення і чи достатньо буде вживати її тільки один раз в день? Ви легко можете приймати кілька ложок макухи натщесерце, запивши її склянкою води. Завдяки регулярному прийому клітковини ви відчуєте насичення від їжі раніше, а значить, з'їсте менше калорій.

Відрегулювавши свій раціон, ви швидко почнете втрачати вагу і вже скоро отримаєте довгоочікуваний ефект схуднення. Визначитися куди додавати клітковину для схуднення слід за власними відчуттями. Якщо в сирому вигляді вживати її вам досить складно, то додайте висівки в кашу, йогурт або кефір.

Простий і дієвий рецепт коктейлю для схуднення

Інгредієнти: 1 стакан кефіру, 1 столова ложка висівок, по 1/2 чайній ложці кориці та імбиру, щіпка червоного перцю

Змішати всі до однорідності, вживати на ніч, але не менше ніж за годину до сну.