Стьопіна Олена

Стьопіна Олена

 Стьопіна Олена

З дитинства цікавилася лікувальними властивостями рослин, захоплювалася народними рецептами, про які розповідала бабуся, вивчала наукову та популярну літературу з фітотерапії. Одна з улюблених настільних книг - «Лікарські рослини та способи їх застосування» українського травника Михайла Носаля.

Автодидактичними методами почала опановувати нутриціологію, здобувши нові знання про підтримку здоров'я та краси за допомогою вітамінних, імуномодулювальних, заспокійливих засобів природного походження. Для закріплення знань пройшла курс «Нутриціологія від А до Я».

Автор Степина Елена

Маю досвід роботи wellness-консультантом, фактчекером, складаю персоніфіковані оздоровчі програми, коригую харчування та доклінічні порушення здоров'я. Мій метод – це наукове обґрунтування, доказова база та індивідуальний підхід.

Регулярно відвідую професійні робочі семінари, виставки, конференції та презентації нових продуктів нутрицевтики. Слідкую за відкриттями в галузі фітотерапії та нутриціології, що публікуються у відкритому доступі, є передплатником рецензованих наукових та медичних онлайн-журналів International Journal of Phytotherapy, Journal of Nutricion & Dietetics, ScienceDirect, La Presse Médicale.

Захоплююсь ЗСЖ, ПП, йогою, знаю французьку мову, яка допомагає мені тримати руку на пульсі останніх європейських досліджень у галузі харчування та дієти.


Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.